PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

PKO TFI wdroży Pracownicze Plany Kapitałowe w Biedronce

  • Autor: PAP/AT
  • 17 paź 2019 15:19

PKO TFI należące do banku PKO BP wdroży i zajmie się obsługą Pracowniczych Planów Kapitałowych Jeronimo Martins Polska, czyli właściciela Biedronki - poinformował bank.

PKO TFI wdroży Pracownicze Plany Kapitałowe w Biedronce
Pierwsze wpłaty na poczet PPK zostaną pobrane z pensji pracowników Jeronimo Martins przy okazji wypłat za listopad (fot. shutterstock)
REKLAMA
  • Jeronimo Martins podpisało już odpowiednią umowę z PKO TFI SA. Pierwsze wpłaty na poczet PPK zostaną pobrane z pensji pracowników Jeronimo Martins przy okazji wypłat za listopad.
  • Zadaniem PKO TFI - jak zaznaczono - będzie pełna obsługa pracowników zarówno w zakresie wsparcia pracodawcy w kwestii komunikowania zasad programu, jak i merytorycznej obsługi uczestników.
  • W najbliższym czasie każdy pracownik Jeronimo Martins Polska otrzyma materiały zawierające informacje dotyczące uczestnictwa w programie PPK, prowadzonym przez PKO TFI.

Jak podano, Jeronimo Martins podpisało już odpowiednią umowę z PKO TFI SA. Pierwsze wpłaty na poczet PPK zostaną pobrane z pensji pracowników Jeronimo Martins przy okazji wypłat za listopad.

Według sieci handlowej jest to "jedna z najważniejszych decyzji z punktu widzenia przyszłości ponad 65 tysięcy jej pracowników".

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Proces wyboru partnera był wielostopniowy, uwzgledniający szeroki zakres kryteriów oceny. Na każdym etapie prowadziliśmy również konsultacje z partnerami społecznymi, reprezentowanymi przez organizacje związkowe i Forum Pracownicze działające w naszej firmie. Decyzja o wyborze PKO TFI została również wsparta przez porozumienie podpisane ze wszystkimi organizacjami związkowymi" - poinformował Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu w Jeronimo Martins Polska, cytowany w komunikacie PKO TFI. Wyboru partnera dokonano w efekcie prac specjalnego zespołu oraz doradcy zewnętrznego, firmy AON.

Czytaj też: PPK w praktyce. Jak w Tauronie, Budimeksie, Poczcie Polskiej czy w Lidlu radzą sobie z wdrożeniem programu?

Zadaniem PKO TFI - jak zaznaczono - będzie pełna obsługa pracowników zarówno w zakresie wsparcia pracodawcy w kwestii komunikowania zasad programu, jak i merytorycznej obsługi uczestników.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: PKO TFI wdroży Pracownicze Plany Kapitałowe w Biedronce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA