Duda: Decyzja ws. wieku emerytalnego jeszcze w tym roku

- Decyzja dotycząca obniżenia wieku emerytalnego zapadnie z całą pewnością jeszcze w tym roku - powiedział w czwartek (5 maja) w Lesznie prezydent Andrzej Duda.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Duda: Decyzja ws. wieku emerytalnego jeszcze w tym roku

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/jm

5 maj 2016 19:18


W czwartek (5 maja) prezydent Duda złożył wizytę w Lesznie (woj. wielkopolskie), gdzie spotkał się z mieszkańcami miasta oraz grupą strażaków z ochotniczych i zawodowych straży pożarnych.

- Staram się realizować ten program, z którym państwo wybraliście mnie na urząd prezydenta RP - powiedział Duda zwracając się do mieszkańców Leszna.

Przypomniał jednocześnie o przygotowanych projektach ustaw: obniżającej wiek emerytalny, oraz podwyższającej kwotę wolną od podatku. - Wierzę w to, że spokojnie, konsekwentnie, ale także w miarę możliwości finansowych naszego państwa obydwie te ustawy zostaną przyjęte - mówił.

Mówiąc o obniżeniu wieku emerytalnego zapewnił: - Z całą pewnością ta decyzja zapadnie w parlamencie jeszcze w tym roku i spokojnie, w ramach upływającej kadencji mojej, Sejmu, Senatu i rządu, wszystkie te zobowiązania będą konsekwentnie zrealizowane. Tak, jak jest realizowane 500 plus, niezwykle potrzebny program.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

jaro 2016-05-06 14:05:18

To znaczy, że kiedy w grudniu popołudniu. Ciekawy jestem czy ta decyzja będzie taka jak obiecaliście, 35 lat składkowych kobieta, 45 lat składkowych mężczyzna i prawo do... czy może jedyna słuszna czyli wasza, a to już by było kłamstwo