Brzoska, InPost: Wszystkie umowy cywilnoprawne są u nas ozusowane

- Ile miejsc pracy - pośrednio czy bezpośrednio - w swym życiu utworzył Marek Beylin? Bo ja 10 tysięcy. Jeśli chce się zmierzyć ze mną w tej konkurencji - zapraszam - komentuje Rafał Brzoska, prezes Grupy Interger.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Brzoska, InPost: Wszystkie umowy cywilnoprawne są u nas ozusowane

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

21 lip 2015 20:50


Marek Beylin w "Gazecie Wyborczej" odniósł się do pana w krótkiej charakterystyce: "Losem prekariuszy nie zajmuje się też partia Ryszarda Petru NowoczesnaPL, skoro jej symbolem jest Rafał Brzoska, król "śmieciówek" z InPostu. To projekt nowoczesności opartej na wyzysku i taniej sile roboczej". No to teraz już wiem… Rozmawiam z wyzyskiwaczem i krwiopijcą!

Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer : - Trudno komentować tak obraźliwą i skrajnie nierzetelną wypowiedź. Autor nawet nie zadał sobie trudu, by mnie zapytać, co na tym kongresie robiłem, jakie są moje poglądy. Nie zadał też nikomu pytania, czy umowy cywilnoprawne są u nas ozusowane. A są, i to w 100 procentach - tak jak umowy o pracę.

Czytaj też: Brzoska: Tak długo jak ja jestem w firmie, nie stanie się ona typową korpo

Mam grubą skórę. Nie podejmuję polemiki z kimś, kto akurat tak demagogicznie dyskutuje o sprawach biznesowych. Zadałbym tylko panu redaktorowi jedno pytanie: ile miejsc pracy - pośrednio czy bezpośrednio - w swym życiu utworzył? Bo ja 10 tysięcy. Jeśli chce się zmierzyć ze mną w tej konkurencji - zapraszam.

Cały wywiad znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

7 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

stasia 2016-01-10 21:08:11

a co z tymi listonoszami co listy wrzucają 10 raz czytając tylko nazwisko ,pomijają imię i adres .To jest ciekawostką ,ze listonosz nie chce wyjasnic omyłkowego lub celowego wrzucania listów nie pod właściwy adres a jedynie pod nazwisko pomijając że imię damskie myli z męskim ,mimo braku podobieństwa

tmasz 2015-09-10 16:41:17

pracuję 5 rok zachodniopomorskie 1 rok umowa o pracę a dalej o dzieło bez zusu i tak wszyscy w rejonie kołobrzegu pytam gdzie te skladki

ja 2015-07-27 21:00:07

w inposcie zarzadzaja kretyni -były pracownik obsługi klienta