Beata Szydło: pracujemy nad projektami, które dotyczą rynku pracy

W piątek (15 stycznia) podczas konferencji w Warszawie premier Beata Szydło odpowiadała na pytanie z Twittera o to, czy w najbliższym czasie jest planowana reforma ubezpieczeń społecznych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Beata Szydło: pracujemy nad projektami, które dotyczą rynku pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/em

15 sty 2016 15:54


"Mamy zamiar taką debatę i eksperckie przygotowania do założeń reformy systemu ubezpieczeń oczywiście rozpocząć" - powiedziała Szydło.

"Najważniejsza kwestia, która dzisiaj jest też do procedowania, to jest prezydencki projekt ustawy w ramach tego pakietu prac, który podejmuje ministerstwo rodziny, pracy i polityki społecznej dotyczący obniżenia wieku emerytalnego - mówiła premier. - Także sporo zadań ważnych, mamy pewien harmonogram działań, który chcemy wypełniać i priorytety, i na pewno wszystko to, co zakładaliśmy i prezentowaliśmy w kampanii wyborczej, będzie realizowane".

"Nie samym Trybunałem i Komisją Europejską Polacy żyją (...) W tej chwili minister Rafalska i jej ministerstwo pracy pracuje nad programem 500+ i innymi projektami, które dotyczą rynku pracy. Przypomnę: to m.in. podwyższenie minimalnej stawki godzinowej" - mówiła Szydło.

Od czasu powołania na stanowisko rzecznika rządu Rafała Bochenka na zakończenie każdej konferencji prasowej zadaje on szefowej rządu pytanie, spośród tych, które na Twitterze przysyłają internauci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.