Zespół Randstad już w nowej siedzibie

W centrali agencji pracy tymczasowej Randstad pracuje obecnie już ponad 200 osób. Od początku tygodnia, zajmują nowe biuro w centrum Warszawy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zespół Randstad już w nowej siedzibie

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

1 sie 2014 11:05


Nowa siedziba firmy mieści się na II piętrze świeżo wybudowanego budynku Eurocentrum - biurowca klasy A+ o 15 kondygnacjach naziemnych i 3 podziemnych, przy al. Jerozolimskich w Warszawie.

Kompleks zlokalizowany jest w odległości 2 km (5 min.) od centrum miasta. Aleje Jerozolimskie stanowią jedną z głównych osi komunikacyjnych miasta, dzięki czemu dojazd do Eurocentrum jest dogodny ze wszystkich warszawskich dzielnic.W pobliżu znajdują się Dworzec Zachodni i Dworzec Centralny, co zapewnia łatwy dojazd również osobom spoza Warszawy.

W budynku zastosowano również unikalne rozwiązania - zielone atria i ścianę naturalnej zieleni w głównym holu. Będą one pełnić ważną funkcję w systemie wymiany powietrza budynku, tworząc naturalny, przyjazny mikroklimat. Zielone przestrzenie to, bowiem nie tylko miejsce pracy, ale również spotkań i odpoczynku użytkowników.

Doskonały dostęp światła dziennego, uzyskany dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń zmniejszy na przykład potrzebę korzystania ze sztucznego oświetlenia. O zmniejszenie zużycia energii elektrycznej zadba także „inteligentny" system, posiadający czujniki ruchu i czujniki reagujące na zmianę natężenia światła naturalnego.

Oszczędzanie wody wspierać będą m. in. specjalne urządzenia umożliwiające wykorzystanie 100 proc. wody deszczowej do podlewania zieleni w atriach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.