Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy sezonowej dla młodych

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje, czas odpoczynku po szkolnych trudach. Jednak coraz więcej młodych, zamiast myśleć o letniej labie, szuka pracy. Z myślą o nich organizowany jest Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy sezonowej dla młodych

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

16 cze 2015 9:55


Oferty skierowane są przede wszystkim do młodzieży uczącej się. Będzie je można poznać już dziś - 16 czerwca o 11.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu.

- Co roku wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych, którzy planują podjąć pracę w czasie wakacji. Oferty są bardzo różne, m.in. w branży handlowej czy produkcyjnej głównie na stanowiskach pomocniczych - mówi Iwona Szczudło, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu.

W tym roku swoje oferty przygotowały: Młodzieżowe Centrum Kariery w Radzionkowie, Młodzieżowe Biuro Pracy w Katowicach oraz Punkty Pośrednictwa Pracy w: Tarnowskich Górach, Chorzowie i Siemianowicach Śląskich. Niejednokrotnie dla młodych to szansa na zarobienie pierwszych własnych pieniędzy, ale przede wszystkim zdobycia doświadczenia zawodowego.

Oferty także dla dorosłych

Obok propozycji pracy dla młodzieży uczącej się, bytomski urząd pracy przedstawi też oferty zatrudnienia dla dorosłych. Kiermasz rozpocznie się o 11.00 w bytomskim Urzędzie Pracy przy ul. Łagiewnickiej 15 i potrwa do 13.00.

Organizatorem kiermaszu są Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu i radzionkowska filia Młodzieżowego Centrum Kariery.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.