Transline Group - najlepsza brytyjska agencja pracy tymczasowej - otworzyła biuro w Polsce

Mająca siedzibę w Wielkiej Brytanii Transline Group otworzyła biuro w Poznaniu, by - jak twierdzi - wykorzystać rosnący potencjał polskiego rynku rekrutacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Transline Group - najlepsza brytyjska agencja pracy tymczasowej - otworzyła biuro w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: duda

28 lip 2014 23:52


Liczony rok do roku wzrost zapotrzebowania na usługi rekrutacji wynosi 15%, zaś przeprowadzone przez Transline badania sugerują, że obecna wartość tego rynku to miliard funtów.

Stałe biuro rekrutacyjne firmy otworzono w samym sercu miasta - przy Starym Rynku. Placówkę obsługuje sześciu stałych pracowników.

Rozpoczęto już rekrutację kandydatów na wiele stanowisk, m.in. magazynierów, kierowców kategorii C+E i techników telefonów komórkowych.

- Rozszerzenie działalności na Polskę uważamy za kluczowy etap rozwoju naszej działalności międzynarodowej. W kluczowych sektorach polskiej gospodarki występuje olbrzymie zapotrzebowanie na nasze usługi - powiedział dyrektor współzarządzający Transline Group Paul Beasley.

Drugi dyrektor współzarządzający Transline Group - Jon Taylor - stwierdził zaś, że biorąc pod uwagę utrzymywanie się w Polsce bezrobocia na poziomie 13,8% Brytyjczycy mają nadzieję, że uda im się tworzyć nowe miejsca pracy i zapewniać stabilną, satysfakcjonującą pracę mieszkańcom Poznania i nie tylko.

Kierownikiem poznańskiego oddziału firmy Transline jest Natalia Pałasz.

- Jestem niesamowicie dumna z tego, że współtworzę pierwsze polskie biuro firmy Transline. Członkowie naszego zespołu są bardzo zaangażowani i przyjaźni. Jest to dla nas wszystkich niesamowicie ekscytujący okres - zaznaczyła Pałasz

Transline Group to zdobywające liczne nagrody doradztwo personalne, którego główna siedziba mieści się w angielskim hrabstwie Yorkshire. Podczas tegorocznego rozdania nagród The Recruiter Awards for Excellence firmie przyznano tytuł: "Najlepszej Agencji Pracy Tymczasowej".

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

grzegorz 2016-07-15 15:36:40

oszusci TRANSLINE Na Line