PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Sezon świąteczny rozpoczęty. Amazon zatrudni 9 tys. pracowników

W okresie przedświątecznym Amazon planuje stworzyć ponad 9000 sezonowych miejsc pracy. Pracownicy sezonowi mogą liczyć na stawkę godzinową w wysokości od 20 zł brutto za godzinę oraz dodatkową premię miesięczną do 15 proc. za frekwencję indywidualną i produktywność zespołu. Firma oferuje także dodatkowe benefity.

Sezon świąteczny rozpoczęty. Amazon zatrudni 9 tys. pracowników
Praca: Amazon rekrutuje pracowników na okres przedświąteczny (fot.pixabay.com)
REKLAMA
  • Amazon rozpoczął coroczną rekrutację na stanowiska sezonowe.
  • Firma planuje stworzyć ponad 9000 miejsc pracy na okres przedświąteczny.
  • Amazon dotychczas stworzył w Polsce ponad 16000 stałych miejsc pracy. Pracownicy sezonowi wesprą obecnie zatrudnione osoby przy realizacji świątecznych zamówień klientów.

Amazon zapowiedział stworzenie w nadchodzącym okresie przedświątecznym ponad 9000 sezonowych miejsc pracy. Osoby, które dołączą do zespołu, wesprą 16000 obecnie zatrudnionych pracowników przy realizacji zamówień klientów. Jak informuje Amazon "pracownicy sezonowi otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów".

- Cieszymy się, ze w tym roku stworzymy ponad 9000 sezonowych miejsc pracy w Polsce. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia i atrakcyjnego pakietu benefitów, przygotowaliśmy także wiele świątecznych atrakcji i bonusów - mówi Steven Harman, wiceprezes ds. operacyjnych Amazon w Europie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nie możemy się już doczekać, aby powitać nowych członków naszego zespołu, a także tych pracowników, którzy dołączają do nas na sezon przedświąteczny już po raz kolejny. Jesteśmy dumni z tego, że postrzegają oni naszą ofertę pracy sezonowej jako atrakcyjną oraz cenią miejsce i atmosferę pracy, które stworzyliśmy - dodaje.

Czytaj też: Poczta Polska szuka pracowników. Przygotowuje się do sezonu świątecznego

- Ponieważ wciąż zwiększamy naszą obecność w regionie, w 2020 roku wiele sezonowych miejsc pracy zostanie przekształconych w stałe – powiedziała Marta Dworowska, dyrektor HR Amazon w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

- Dla Amazon ważne jest, aby tworzyć szeroką i elastyczną ofertę zatrudnienia, cenioną zarówno wśród osób, które poszukują pracy na pełen etat, jak i tych, które wolą pracować w niepełnym wymiarze godzin - dodaje.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Sezon świąteczny rozpoczęty. Amazon zatrudni 9 tys. pracowników

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA