Polska przyjmie więcej uchodźców?

Komisja Europejska chce ulżyć Szwecji i proponuje zabranie 23 tys. osób przybyłych tam z Syrii, Iraku i Erytrei – dowiedziała się „Rzeczpospolita”. Kraj ten nie radzi sobie z obecną falą przybyszy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Polska przyjmie więcej uchodźców?

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/Rzeczpospolita

8 gru 2015 8:54


Z informacji gazety wynika, że dla "kwoty szwedzkiej" Komisja chce zastosować taki sam klucz podziału, jak dla uzgodnionych wcześniej kwot uchodźców przesiedlanych z Grecji i Włoch.

W tej sytuacji Polska musiałaby przyjąć dodatkowo ok. 1800 osób. W sumie z uzgodnioną wcześniej liczbą 6182 osób, do września 2017 r. w naszym kraju znalazłoby się blisko 8 tys. uchodźców – czytamy w "Rzeczpospolitej".

Na razie Polska nie wysłała jeszcze żadnego zaproszenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

bella 2016-01-11 22:15:56

Kto zapewni polakom poczucie bezpieczeństwa?Polska policja?!Nic bardziej śmiesznego! Ona nie radzi sobie nawet ze zwykłymi przestępcami a co dopiero z dzikimi hordami afro-azjatów,z którymi nie radzi sobíe nawet także policja! niemiecka,jak widac!

bella 2016-01-11 19:29:15

Rzecz w tym, aby tym wszystkim przedsiębiorcom, wyzyskiwaczom spod szyldu kapitalizmu rodzimego i obcego dostarczyć taniej siły roboczej do realízacji ich gospodarki, mając w d**** zagroźenie dla narodu polskiego,i to co było ostatnio w niemczech!

bella 2016-01-11 19:15:15

Źadnych uchodźców w polsce! Co za zakłamany "polski" rząd! Najpierw mówił, źe nie będzie naraźać polaków a kiedy juź zdobył władzę załatwia wyłącznie swoje interesa polityczne oraz kapitalistyczne.