Grupa Work Service z nową strategią

Zarząd Work Service poinformował o przyjęciu strategii rozwoju grupy kapitałowej na lata 2018-2020, przewidującej dążenie do uzyskania przez spółkę statusu regionalnego lidera o niekwestionowanym udziale i ugruntowanej pozycji na rynku usług personalnych w Europie Środkowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grupa Work Service z nową strategią

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl (PA)

28 lis 2017 19:28


Zgodnie z zapisami nowej strategii grupa Work Service ma lokować się w pierwszej "trójce" podmiotów na każdym rynku geograficznym, na którym działa, utrzymać wzrost przychodów na poziomie dwucyfrowym i jednocześnie wyższym niż średni wzrost rynku, a także osiągnąć rentowności na poziomie wyższym niż średni dla branży do końca roku obrotowego 2020.

Priorytety strategiczne firmy to rozwijanie rozległej bazy klientów, przy skupieniu się na klientach międzynarodowych "blue chip", inwestowanie w unikalne kompleksowe rozwiązania w zakresie transgranicznej wymiany pracowników i rekrutacji zagranicznych, realizowanie dużych projektów HR przy wykorzystaniu własnych kanałów pozyskiwania pracowników poza granicami kraju, wykorzystywanie czynników przyspieszających budowanie wartości, stabilny wzrost przychodów, zrównoważone zwiększanie marży, pewne finansowanie, zoptymalizowana organizacja i zdyscyplinowana struktura kosztów.

Wśród czynników wzrostu wartości grupy, strategia wymienia stabilny wzrost przychodów na poziomie 10-12 proc. w skali roku, zrównoważone zwiększanie marży EBIT o 200-300 punktów bazowych rocznie, pewność finansowania oznaczającą możliwość osiągnięcia wskaźnika zadłużenia netto/EBITDA na poziomie poniżej 2,5, zoptymalizowaną organizację i zdyscyplinowaną strukturę kosztów prowadzącą do osiągnięcia wskaźnika kosztów pośrednich/przychodów na poziomie poniżej 9 proc. do końca roku 2020.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.