×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Devire otwiera kolejne biuro. Tym razem w Krakowie

  • Justyna Koc
    jk
  • 27 sie 2020 15:27

Firma rekrutacyjna i outsourcingowa Devire rozwija się i otwiera nowe biuro w Krakowie. Jest to jedenaste biuro spółki w Europie. Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy, ponieważ outsourcing jest jednym z czynników, które najsilniej kształtują małopolski rynek pracy.

Devire otwiera kolejne biuro. Tym razem w Krakowie
Kraków stał się magnesem dla nowych firm IT (Fot. Pixabay)
REKLAMA

Kraków to jedyne z polskich miast, które w rankingach Tholons trafiło do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie lokalizacji dla inwestycji z sektora procesów biznesowych (BPO) i tzw. centrów usług wspólnych (SSC). Początkowo rozwijane tutaj były usługi IT, księgowe i HR. 

Czytaj też: Michał Młynarczyk: HR musi stać się promotorem nowej normalności

Dziś jednak pojawia się coraz więcej skomplikowanych procesów, m.in. migracje infrastruktury do chmur obliczeniowych, optymalizacja wydajności systemów informatycznych i księgowych, pogłębianie analizy danych czy zarządzanie wiedzą. Przekłada się to na dużą dynamikę wzrostu rynku pracy oraz nieustanne zapotrzebowanie na specjalistów najwyższej klasy.

Nowe biuro Devire

To właśnie w Krakowie firma Devire zdecydowała się na otwarcie nowego biura.

- Pomimo dość trudnej sytuacji rynkowej, spowodowanej pandemią koronawirusa, Devire nie rezygnuje z rozwoju. Od lat współpracujemy i wspieramy klientów w Krakowie, więc w sposób naturalny europejska stolica outsourcingu była naszym kolejnym celem w rozwoju biznesu – mówi Michał Młynarczyk, prezes Devire i członek zarządu Polskiego Forum HR. 

Nowym biurem pokieruje Konrad Hrabia, executive manager, który będzie odpowiadał za rozwój Devire na południu Polski. Dotychczasowe doświadczenie w budowie od podstaw lokalnych biur marek i zarządzanie polskim oddziałem międzynarodowej firmy, pozwoliły mu na stworzenie kompleksowej strategii rozwoju Devire na południu. 

W przedsięwzięciu wesprze go Joanna Zajchowska, business development & recruitment manager, która od kilku lat zarządza zespołami rekrutacyjnymi w Devire i doskonale zna struktury firmy.

Devire to firma rekrutacyjna i outsourcingowa oferująca usługi rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, IT Contractingu oraz RPO. Firma działa w Europie od 1987 roku i posiada biura w Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu oraz Frankfurcie, Monachium, Pradze, Ostrawie i Hradec Kralove.

Do Krakowa migrują nie tylko firmy 

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Devire otwiera kolejne biuro. Tym razem w Krakowie
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA