PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Bravecare dołącza do Projektu Relokacja Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej

  • km
  • 24 maj 2022 8:26

Firma Bravecare bierze udział w międzynarodowym projekcie humanitarnym „Projekt Relokacja”, prowadzonym przez Fundację Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez Barier”we współpracy z międzynarodową organizacją Global Empowerment Mission. To pomysł na wsparcie osób z Ukrainy, które zdecydowały się na przeprowadzkę do innych państw w Europie w związku z wojną w ich kraju.

Bravecare dołącza do Projektu Relokacja Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej
Celem projektu jest wsparcie w relokacji uchodźców z miejsc tymczasowego pobytu w Polsce do ludzi w całej Europie (fot. mat. pras.)
REKLAMA

Celem projektu jest wsparcie w relokacji uchodźców z miejsc tymczasowego pobytu w Polsce do ludzi w całej Europie, oferujących schronienie we własnych domach. Bravecare dodatkowo oferuje zatrudnienie w Niemczech i innych krajach europejskich w roli opiekunów seniorów i osób niesamodzielnych.  

- Bravecare zapewnia dobór odpowiednich pracowników do pracodawców, którymi są osoby starsze lub niesamodzielne. W ramach umowy negocjujemy warunki pracy i pobytu, organizujemy zakwaterowanie na miejscu, zapewniamy transport i przede wszystkim ciągłość zatrudnienia - wyjaśnia Jarosław Dobrowolski, koordynator akcji w Bravecare.  

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zobacz: Tak zatrzymamy Ukraińców w Polsce. Mamy ważną zaletę, której nie ma Zachód

Jak wyjaśnia, dla wielu osób z Ukrainy może to być sensowny pomysł na przetrwanie przymusowej emigracji.  

- Oczywiście dotyczy to tych, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i stosowne dokumenty uprawniające do pracy za granicą. O pracę opiekuna mogą ubiegać się wszyscy, którzy potrafią komunikować się w języku niemieckim w stopniu komunikatywnym i posiadają medyczne wykształcenie lub doświadczenie w pracy z seniorami. Kandydaci z Ukrainy muszę też mieć aktualną wizę. Wszyscy, którzy spełniają te kryteria, mogą umówić się na rozmowę kwalifikacyjną i spróbować swoich sił w roli opiekuna - dodaje.  

Bravecare to międzynarodowa firma zajmująca się profesjonalną opieką nad osobami niesamodzielnymi, chorymi, starszymi i niepełnosprawnymi.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Bravecare dołącza do Projektu Relokacja Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA