PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Zamienili biuro na większe, mimo to hybryda obowiązuje nadal

  • KDS
  • 13 cze 2022 12:26

Pracownicy 3M Global Service Center Poland - oddziału firmy 3M, obecnego we Wrocławiu od 2015 roku - w miniony piątek świętowali otwarcie nowej siedziby w stolicy Dolnego Śląska. Firma ma teraz swoją siedzibę w ekologicznym biurowcu MidPoint 71, przy ul. Powstańców Śląskich. Poszukuje też nowych pracowników.

Zamienili biuro na większe, mimo to hybryda obowiązuje nadal
Zmiana biura to nie tylko nowa lokalizacja, ale również nowe możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej (fot. 3M)
REKLAMA
  • Dolny Śląsk to region, w którym zagraniczne firmy od lat lokalizują swoje centra usług biznesowych.
  • ABSL szacuje, że w 2022 roku tylko we Wrocławiu działa aż 208 firm z branży SSC (z ang. Shared Service Center) - wśród nich znajduje się 28 przedsiębiorstw, w których pracuje więcej niż 500 zatrudnionych.
  • Na tej liście znalazło się też wrocławskie Centrum Usług Wspólnych 3M, czyli to oddział amerykańskiej korporacji, w którym pracę znalazło ponad 1500 osób.

Firma w czasie pandemii zdecydowała się na zmianę biura na większe, choć przyznaje, że początkowo taka decyzja nie była oczywista. Jednak po przeprowadzeniu wielu symulacji biznesowych oraz po przeanalizowaniu planów rozwoju firmy w najbliższych latach, postanowiono rozpocząć prace nad konsolidacją dwóch, działających wówczas powierzchni biurowych, a w konsekwencji - nad przeprowadzką do zupełnie nowej przestrzeni.

- Nowa przestrzeń dla naszych pracowników to inwestycja w dalszy rozwój lokalnego oddziału 3M. Liczymy na dalsze, dynamiczne pozyskiwanie do pracy nowych talentów, a tym samym na poszerzanie portfolio kompetencji naszych zespołów - mówi Vangelis Savvas, dyrektor 3M Global Service Center Poland.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowe biuro 3M GSC Poland we Wrocławiu (fot. 3M)
Nowe biuro 3M GSC Poland we Wrocławiu (fot. 3M)

Dodaje też, że zlokalizowanie wszystkich operacji biznesowych w jednym budynku okazało się najbardziej efektywnym rozwiązaniem w obliczu wprowadzenia nowego, hybrydowego modelu pracy.

- Liczę, że nowa przestrzeń będzie dla naszych pracowników nowym źródłem motywacji, energii i inspiracji, a dla przyszłych kandydatów - dodatkową zachętą do dołączenia do społeczności 3M - dodaje Vangelis Savvas.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zamienili biuro na większe, mimo to hybryda obowiązuje nadal

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA