PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Wygląd i funkcjonalność biura - to ważne dla obecnych i przyszłych pracowników

- Najemcy mają świadomość, że biuro w budynku zrównoważonym wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, jak również na możliwość rekrutacji talentów. Ludzie chcą pracować w biurach, które są komfortowe, sprzyjają zdrowiu i mają wpływ na efektywność i dobrostan - przekonuje Katarzyna Zawodna-Bijoch, prezes biurowej spółki Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wygląd i funkcjonalność biura - to ważne dla obecnych i przyszłych pracowników
Katarzyna Zawodna-Bijoch, prezes biurowej spółki Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej (fot.PTWP)
REKLAMA

- Projektowanie budynków biurowych zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju jest już standardem - przekonuje Katarzyna Zawodna-Bijoch, prezes biurowej spółki Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zdaniem szefowej biurowej spółki Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej, mamy coraz bardziej świadomych odbiorców - zarówno po stronie najemców, jak i inwestorów. - Najemcy mają świadomość, że biuro w budynku zrównoważonym wpływa pozytywnie na wizerunek firmy, jak również na możliwość rekrutacji talentów. Ludzie chcą pracować w biurach, które są komfortowe, sprzyjają zdrowiu i mają wpływ na efektywność i dobrostan - przekonuje Katarzyna Zawodna-Bijoch i wskazuje na kolejną certyfikację - powierzchni biurowej. - Certyfikacja WELL bardzo mocno skupia się na dobrostanie człowieka i jest dodatkiem do certyfikacji budynkowej. Tu również jesteśmy pionierami - pierwszy projekt w Europie Środkowo-Wschodniej to nasz praski projekt Visionary, ale WELL wdrażamy we wszystkich naszych budynkach - dodaje.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Więcej czytaj tuta

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wygląd i funkcjonalność biura - to ważne dla obecnych i przyszłych pracowników

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA