W zdrowym pracowniku, zdrowy duch. Dla pracodawcy nagroda

• Trwa konkurs pod hasłem „Pracodawca promujący zdrowie” organizowany przez organizację Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej.
• Głównym celem tej inicjatywy jest wyróżnienie firm, instytucji oraz organizacji, które w szczególny sposób dbają o zdrowie pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W zdrowym pracowniku, zdrowy duch. Dla pracodawcy nagroda

PODZIEL SIĘ


Autor: aw

26 sie 2016 19:23


Głównym celem konkursu jest wyróżnienie firm, instytucji oraz organizacji, które w swojej działalności w swojej działalności wykraczając poza zakres obowiązków nakładanych ustawowo na pracodawcę, dbają o zdrowie swoich pracowników, stwarzają pracownikom warunki do dbania o własne zdrowie, podejmują działania zachęcające pracowników do zdrowego trybu życia, przeznaczają środki celowe na wszelkie formy działań prozdrowotnych wśród pracowników.

O nagrodę ubiegać się mogą podmioty bezpośrednio zrzeszone w Pracodawcach RP oraz członkowie należący do organizacji zrzeszonych w Pracodawcach RP, które do 9 września wypełnią elektroniczną ankietę, dotyczącą programów promocji zdrowia wdrożonych wewnątrz firmy.

Laureatów nagród spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze Kapituła Nagrody złożona z przedstawicieli Prezydium Pracodawców RP, Korporacji Zdrowe Zdrowie oraz Platformy Farmaceutycznej. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali Kongresu Zdrowia Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.