PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

W październiku konferencja Tech and Job. Zarezerwuj termin

Jakich specjalistów potrzebuje polski przemysł? Jakie są najbardziej poszukiwane specjalności inżynierskie? Jakich kompetencji i nowych umiejętności będzie się wymagało od inżynierów w branżach przechodzących cyfrową transformację? Na te między innymi pytania odpowiedź przyniesie konferencja o polskim rynku pracy inżynierów i specjalistów.

W październiku konferencja Tech and Job. Zarezerwuj termin
Konferencja Tech and Job odbędzie się 5 października 2022 roku w MCK w Katowicach (fot. PTWP)
REKLAMA

Wzrosła rola zdalnego i hybrydowego modelu pracy, a od inżynierów wymaga się coraz częściej umiejętności menedżerskich, zdolności interpersonalnych; wzrasta rola inteligencji emocjonalnej i kreatywnego myślenia. Pracodawcy w Polsce muszą niekiedy konkurować o inżynierów z renomowanymi podmiotami z zagranicy, a liczą się nie tylko płace czy benefity, ale i możliwości zawodowego rozwoju.

Fala inwestycji infrastrukturalnych, spodziewane przyspieszenie transformacji sektora energii, rosnące nakłady na cyfryzację firm czy znaczenie logistyki - to zjawiska, które sprawią, że popyt na inżynierów i specjalistów z elastycznością i uniwersalnymi zdolnościami będzie rósł. Potrzebom tym musi sprostać system kształcenia inżynierów.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W tak dynamicznej, zmiennej sytuacji szczególnie ważna staje się wiedza o trendach i zjawiskach na rynku pozwalająca pracodawcom i pracownikom podejmować trafne decyzje. Pełny obraz można zyskać wspólnie - przy zaangażowaniu czołowych pracodawców, specjalistów HR i renomowanych uczelni. Taka kooperacja to warunek skuteczności działań.

Wszystkim tym wyzwaniom wychodzi naprzeciw bogaty program Tech and Job - wydarzenia unikatowego na polskim rynku eventów poświęconych gospodarce i rynkowi pracy.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: W październiku konferencja Tech and Job. Zarezerwuj termin

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA