Specjaliści i menedżerowie wybiorą najlepszych pracodawców

Rozpoczęła się 4. edycja badania Antal International „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów”.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Specjaliści i menedżerowie wybiorą najlepszych pracodawców

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

5 wrz 2013 19:25


Antal International ma przyjemność zaprosić wszystkich specjalistów i menedżerów do udziału w badaniu mającego na celu stworzenie rankingu najbardziej pożądanych pracodawców. Opinia osób doskonale znających rynek i mających zdecydowane preferencje, co do miejsca pracy jest dla firm niezwykle cenna i stanowi ważną wskazówkę kierunku rozwoju.

Badanie Antal International kierowane jest do pracowników średniego i wyższego szczebla, świadomych swoich celów zawodowych. Biorąc udział w badaniu głosują na firmy, które stwarzają najlepsze warunki do pracy i rozwoju tej grupie zawodowej. Opinia specjalistów i menedżerów, jako osób doświadczonych i znających rynek jest niezwykle cenna. Wyniki badania podpowiedzą organizacjom jak lepiej dostosować swoją ofertę do potrzeb kadry średniego i wyższego szczebla.

„Informacje o preferencjach specjalistów i menedżerów stanowią ważne źródło wiedzy obok badań opinii studentów czy wewnętrznych ocen pracowników. Unikalną cechą badania Antal International jest brak gotowej, zawężonej listy możliwości. Dzięki temu, każdy uczestnik badania może wybrać dowolną firmę" - podkreśla Artur Skiba, dyrektor zarządzający Antal International i wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Udział w badaniu daje też szansę wygrania wartościowej nagrody - kompleksowego audytu kompetencji. Pięć osób, które wypełnią ankietę i najciekawiej odpowiedzą na pytanie konkursowe zostanie wyróżnionych dostępem do prestiżowego testu psychometrycznego, dostarczanego przez Antal HR Consulting. Każda nagrodzona osoba otrzyma możliwość zweryfikowania swoich mocnych stron oraz otrzyma wyczerpujący raport zawierający wiele wskazówek do dalszego rozwoju. Wiedza ta to cenny materiał do dalszego rozwoju i świadomego budowania swojej ścieżki kariery.

„Uświadomienie sobie gdzie jesteśmy i do czego dążymy w rozwoju kompetencji zawodowych pozwala wielu osobom świadomie kształtować kierunek kariery zawodowej. Taką możliwość dają profesjonalne narzędzia psychometryczne oparte na kilkudziesięcioletnich badaniach kompetencji w środowiskach biznesowych" - zaznacza Małgorzata Pukropek, Project Leader Antal HR Consulting.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.