Skoda nagrodziła najlepszych specjalistów swojej sieci

Marzec obfitował w finały trzech konkursów sieci Skoda: Sprzedawca Roku, Doradca Serwisowy Roku i Technik Serwisowy Roku 2013. Podczas kilkuetapowej rywalizacji, prawie 1 000 pracowników punktów dealerskich musiało zmierzyć się ze szczegółowymi zadaniami teoretycznymi i praktycznymi, które dotyczyły marki, ale również zagadnień związanych z całą branżą motoryzacyjną.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Skoda nagrodziła najlepszych specjalistów swojej sieci

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

10 kwi 2014 16:23


W corocznym konkursie na Sprzedawcę Roku 2013, w którym udział brali najlepsi pracownicy rozbudowanej sieci dealerskiej marki, po raz pierwszy zwyciężyła kobieta - Justyna Chrut z POL-MOTO w Kielcach. Drugie miejsce zajął Andrzej Bełdziński z Zimny Auto w Łodzi, a na trzecim uplasował się Andrzej Łyda z Auto Centrum w Gliwicach.

Nagrodami dla Sprzedawców Roku są samochody w użytkowaniu na rok, kolejno: Octavia, Rapid i Fabia oraz karty paliwowe .
Finał zmagań na Doradcę Serwisowego Roku i Technika Serwisowego Roku 2013 odbył się w ramach corocznego, międzynarodowego konkursu - Skoda Service Challange 2013. Na jego końcowy etap do Pragi przyjeżdżają technicy i doradcy serwisowi marki z całego świata, którzy wcześniej zwyciężyli w eliminacjach krajowych.

Doradcą Serwisowym Roku 2013 został Władysław Chruściński z Rzepecki - Mroczkowski z Poznania, drugie miejsce zajął Bartłomiej Kula z MKT Serwis z Mielca, na trzecim stopniu podium znalazł się Arkadiusz Brzeziński z Auto Wimar Warszawa.

Technikiem Serwisowym Roku 2013 został Łukasz Zielasko z Welm Centrum z Bielska Białej, na drugim miejscu uplasował się Maciej Podlecki z Pehamot ze Szczecina, a trzecie miejsce przypadło Markowi Borkowskiemu z Cersed z Siedlec. Doradcy Serwisowi Roku i Technicy Serwisowi Roku zdobyli nagrody pieniężne w bonach towarowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.