Skanska wyróżniona nagrodą Państwowej Inspekcji Pracy

Firma Skanska została wyróżniona nagrodą Państwowej Inspekcji Pracy w konkursie „Buduj bezpiecznie 2015” za realizację Osiedla Mickiewicza przy ul. Rudzkiej w Warszawie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Skanska wyróżniona nagrodą Państwowej Inspekcji Pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: housemarket.pl

housemarket.pl

14 sty 2016 14:41


To pierwsze osiedle w Polsce budowane zgodne z wytycznymi międzynarodowej certyfikacji BREEAM, potwierdzającej zastosowanie zielonych i dobrych jakościowo rozwiązań. Skanska po raz kolejny otrzymała nagrodę PIP za wysokie standardy BHP na budowie.

Pod koniec 2015 r. firma Skanska ,generalny wykonawca Osiedla Mickiewicza jako jedyna spółka mieszkaniowa została laureatem III nagrody w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Buduj bezpiecznie”. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk na placach budowy w kraju i tych wykonawców robót budowlanych, którzy zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas realizacji inwestycji.

- To pierwsza nagroda w tym konkursie dla Osiedla Mickiewicza, ale już kolejna dla Skanska, która buduje wszystkie obiekty w oparciu o wysokie standardy BHP - mówi Wojciech Piecuch, kierownik budowy Skanska.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.