Ściana z wycinanek, parawan z trawy - biura przestają być sztampowe

Kiedyś w biurze najważniejsze były powierzchnia, liczba biurek, gabinet dyrektora. Dziś natomiast biuro staje się wizytówką firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ściana z wycinanek, parawan z trawy - biura przestają być sztampowe

PODZIEL SIĘ


Autor: Propertydesign.pl

PropertyDesign.pl

30 sty 2015 7:28


- Dawniej pracowaliśmy tylko nad przestrzeniami dla gości i pracowników wysokiego szczebla. Od paru lat w dużych korporacjach ten wizerunek przenosi się także na miejsca dla pracowników – nie są to już szare biura, z szarą wykładziną itd. Ta tendencja pokazuję zmianę świadomości firm, bo pracownik spędza w miejscu pracy więcej niż połowę swojego życia. Profesjonalnie zaaranżowana przestrzeń, przyczynia się do wzrostu efektywności i kreatywności pracownika. To znak czasów, w których żyjemy. Komfort pracownika daje lepsze efekty - mówi Paweł Gardasiewicz, właściciel i założyciel Grupy Advertis.

Jak podkreśla Paweł Gardasiewicz, dzisiaj w większości dużych firm z równą dbałością projektuje się przestrzeń pracowniczą i tę przeznaczoną dla gości.

- Na świecie ten trend został zapoczątkowany przez słynne biuro Google w Zurychu. Grupa Advertis pracowała przy realizacji biura Google we Wrocławiu. Tworzyliśmy tam elementy takie jak drewniane koła pod sufitem w kantynie, parawan z trawą zamrożoną w żywicy, ściana z kurpiowskimi wycinankami, które przechodzą w podłogę. Wystarczy wymienić te elementy, aby zrozumieć, że nie jest to standardowe biuro - dodaje.

Więcej czytaj na Propertydesign

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.