PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Ruszyły szczepienia w Grupie Górażdże

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 13 maj 2021 17:26

Grupa Górażdże, producent cementu i betonu towarowego rozpoczął akcję szczepienia pracowników, członków ich rodzin oraz podwykonawców. W sumie zaszczepionych zostanie około 700 osób - pracowników, członków ich rodzin i podwykonawców, z czego większość stanowić będą osoby zatrudnione w Grupie Górażdże.

Ruszyły szczepienia w Grupie Górażdże
Zaszczepionych zostanie około 700 osób - pracowników Grupy Górażdże, członków ich rodzin i podwykonawców (Fot. materiały prasowe)
REKLAMA
  • Szczepienia realizowane w ramach Narodowego Programu Szczepień to element szerszej strategii firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Udział w programie jest całkowicie dobrowolny.
  • Chęć szczepienia zadeklarowało blisko 700 osób. Wśród nich są zarówno pracownicy, ich rodziny, jak i osoby z firm podwykonawczych.
  • - Skoordynowanie akcji w takiej skali stanowiło duże wyzwanie logistyczne i organizacyjne - przyznaje Sabina Krubnik, koordynatorka akcji szczepień w Grupie Górażdże.

 

Chętni nie mają obowiązku rejestracji w systemie e-pacjent, a wyręczają ich w tym pracownicy szpitala – osobom, które zdecydowały się na szczepienie w zakładzie pracy zostanie zmieniona data szczepienia w systemie. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Dzięki ogromnemu zainteresowaniu, jeszcze przed wakacjami duża część zespołu, wraz z rodzinami, otrzyma obie dawki szczepionki. To daje duże nadzieje na szybki powrót do normalności, za którą wszyscy tęsknimy. Zdrowie pozostaje bezsprzecznie najważniejsze, ale nie możemy zapominać o wymiarze społecznym i potrzebie wzajemnej integracji wszystkich pracowników – mówi Jacek Połącarz, dyrektor personalny i członek zarządu Grupy Górażdże.

Sabina Krubnik, koordynatorka akcji szczepień w Grupie Górażdże przyznaje, że skoordynowanie akcji na taką skalę nie było prostym wyzwaniem.

fot. Górażdże
fot. Górażdże

Cała akcja jest realizowana z wykorzystaniem szczepionki firmy Pfizer, podawanej przez specjalistów z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Ze względu na bardzo dużą liczbę chętnych, proces został podzielony na dwa terminy (12 i 19 maja), z których pracownicy mogli wybierać najbardziej dogodny dla siebie dzień i godzinę.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Ruszyły szczepienia w Grupie Górażdże

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA