Rossmann: Piękne pracownice modelkami w firmowym kalendarzu

To już szósta edycja firmowego kalendarza Rossmanna. Tym razem sesja zdjęciowa odbyła się w biurowcu firmy i na jego dachu, a w rolę modelek wcieliły się zatrudnione w firmie panie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rossmann: Piękne pracownice modelkami w firmowym kalendarzu

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

8 sty 2015 13:49


Dwustronny kalendarz utrzymany jest w czarno-białej kolorystyce, a fotografie wykonał Szymon Brodziak.

- Zdecydowaną większość naszych pracowników stanowią kobiety. Dlatego koncepcja kalendarza zakłada, że modelkami są pracujące u nas panie - mówi Marek Maruszak, prezes Rossmanna.

Czytaj też: Tak Rossmann radzi sobie z obsługą dokumentacji pracowników

- Możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej jest marzeniem wielu z nich. Dlatego zainteresowanie jest duże, co roku zgłasza się kilkaset chętnych. Myślę, że dla pań to miła wyprawa w nieznany dotąd świat – dodaje.

Panie, które miały wziąć udział w sesji, zostały zaproszone do centrali firmy w Łodzi. To właśnie w głównej siedzibie odbyła się sesja fotograficzna.

Do kalendarza wybrano po dwa zdjęcia każdej z modelek: portret w stylu „classic-modern” oraz fotografię plenerową, wykonaną na dachu biurowca firmy Rossmann na łódzkim Teofilowie. Do tej ostatniej modelki pozowały na wysokości 60 metrów.

- Dzięki temu, że połączyliśmy dwie scenerie: studyjną i plenerową, kalendarz jest niezwykle różnorodny. Dziewczyny włożyły w pozowanie dużo zaangażowania, energii i emocji. Zdjęcia są bardzo kobiece, spontaniczne i naturalne – podkreśla Szymon Brodziak, fotograf.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.