PulsHR_Day: Jarosław Kacprzak z Future Processing o komunikacji wewnętrznej

- Po wielu próbach stworzyliśmy wewnętrzny intranet "MyFuture", który wspiera dwustronną komunikację wewnętrzną w Future Processing. Nie jest to tylko narzędzie, za pomocą którego zarząd czy menedżerowie przekazują informacje. Chcemy, by każdy osoba z działu IT miała możliwość wypowiedzenia się na dany temat - mówi Jarosław Kacprzak z Future Processing.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PulsHR_Day: Jarosław Kacprzak z Future Processing o komunikacji wewnętrznej

PODZIEL SIĘ


Autor: Justyna Koc

21 lis 2017 12:00


Firmowe biuletyny, ogłoszenia czy maile powoli odchodzą w niepamięć. W dobie nowoczesnych technologii w komunikacji wewnętrznej najważniejsza jest szybkość działania i otwartość. Jednym ze sposobów udrożnienia komunikacji jest intranet. 

- Jesteśmy firmą technologiczną, zatrudniającą inżynierów, dlatego też potrzeba systemowego rozwiązania była czymś naturalnym. Po wielu próbach stworzyliśmy wewnętrzny intranet "MyFuture", który wspiera dwustronną komunikację wewnętrzną w Future Processing. Nie jest to tylko narzędzie, za pomocą którego zarząd czy menedżerowie przekazują informacje. Chcemy, by każdy osoba w firmie miała możliwość wypowiedzenia się na dany temat - mówi Jarosław Kacprzak z Future Processing.

Zaletą intranetu jest także automatyzacja niektórych procesów związanych z HR-em (np. wysłanie zwolnień lekarskich i wniosków urlopowych), dzięki czemu pracownicy oszczędzają czas.

Czytaj też: Future Processing: Jak wygląda praca w gliwickiej firmie?

- Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego też dzięki strefie "Newsfeed" nasi pracownicy mogą opowiedzieć o sprawach prywatnych. Przykładowo gdy ktoś wybiera się gdzieś i potrzebuje podwózki albo gdy ktoś ma coś do sprzedania, wówczas może poszukać wsparcia za pomocą intranetu. Można tam również dodawać zdjęcia, memy, a nawet suchary - komentuje Jarosław Kacprzak.

Jakie są jeszcze zalety wewnętrznego intranetu? Co dzięki otwartości i chęci słuchania zyskuje firma? O tym dowiecie się z nagrania wideo poniżej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.