×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

PulsHR_Day: Jarosław Kacprzak z Future Processing o komunikacji wewnętrznej

- Po wielu próbach stworzyliśmy wewnętrzny intranet "MyFuture", który wspiera dwustronną komunikację wewnętrzną w Future Processing. Nie jest to tylko narzędzie, za pomocą którego zarząd czy menedżerowie przekazują informacje. Chcemy, by każdy osoba z działu IT miała możliwość wypowiedzenia się na dany temat - mówi Jarosław Kacprzak z Future Processing.

PulsHR_Day: Jarosław Kacprzak z Future Processing o komunikacji wewnętrznej
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Firmowe biuletyny, ogłoszenia czy maile powoli odchodzą w niepamięć. W dobie nowoczesnych technologii w komunikacji wewnętrznej najważniejsza jest szybkość działania i otwartość. Jednym ze sposobów udrożnienia komunikacji jest intranet. 

- Jesteśmy firmą technologiczną, zatrudniającą inżynierów, dlatego też potrzeba systemowego rozwiązania była czymś naturalnym. Po wielu próbach stworzyliśmy wewnętrzny intranet "MyFuture", który wspiera dwustronną komunikację wewnętrzną w Future Processing. Nie jest to tylko narzędzie, za pomocą którego zarząd czy menedżerowie przekazują informacje. Chcemy, by każdy osoba w firmie miała możliwość wypowiedzenia się na dany temat - mówi Jarosław Kacprzak z Future Processing.

Zaletą intranetu jest także automatyzacja niektórych procesów związanych z HR-em (np. wysłanie zwolnień lekarskich i wniosków urlopowych), dzięki czemu pracownicy oszczędzają czas.

Czytaj też: Future Processing: Jak wygląda praca w gliwickiej firmie?

- Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego też dzięki strefie "Newsfeed" nasi pracownicy mogą opowiedzieć o sprawach prywatnych. Przykładowo gdy ktoś wybiera się gdzieś i potrzebuje podwózki albo gdy ktoś ma coś do sprzedania, wówczas może poszukać wsparcia za pomocą intranetu. Można tam również dodawać zdjęcia, memy, a nawet suchary - komentuje Jarosław Kacprzak.

Jakie są jeszcze zalety wewnętrznego intranetu? Co dzięki otwartości i chęci słuchania zyskuje firma? O tym dowiecie się z nagrania wideo poniżej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: PulsHR_Day: Jarosław Kacprzak z Future Processing o komunikacji wewnętrznej

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA