PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Pracodawcy wspierający pracowników-żołnierzy zostaną nagrodzeni

  • Autor: PAP/AT
  • 25 paź 2019 13:45

Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej rozpoczęło drugą edycję konkursu "Pracodawca przyjazny WOT". W konkursie mają zostać wyróżnieni pracodawcy, którzy wspierają pracowników-żołnierzy. Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 stycznia 2020 r.

Pracodawcy wspierający pracowników-żołnierzy zostaną nagrodzeni
Konkurs ma wyróżnić pracodawców, którzy postawą i warunkami pracy wspierają pracowników-żołnierzy oraz rozumieją istotę budowy WOT (fot. terytorialsi.wp.mil.pl)
REKLAMA

W odróżnieniu od pierwszej edycji, obecnie zgłoszenia mogą przesyłać nie tylko pracownicy-żołnierze, ale także sami pracodawcy.

Jak poinformowało dowództwo WOT, kandydatury należy zgłaszać do poszczególnych brygad do 22 stycznia 2020 r. Komisje brygadowe wybiorą pracodawców, którzy wezmą udział w drugim - finałowym etapie konkursu. Laureaci zostaną ogłoszeni w maju 2020 r. podczas gali finałowej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Mając na uwadze doświadczenia z pierwszej edycji konkursu, w tym roku do czterech została zwiększona ilość kategorii pracodawców, w których można zgłaszać swoich przedstawicieli. Do grupy I będą kwalifikowani pracodawcy zatrudniający do 20 pracowników, do grupy II zatrudniający powyżej 20 osób, do kategorii III będą zaliczani pracodawcy z sektora publicznego, a do kategorii IV - ze szkolnictwa" - poinformowało DWOT.

Czytaj też: Żołnierze zarobią więcej

Konkurs, jak przekazało dowództwo, ma wyróżnić pracodawców, którzy postawą i warunkami pracy wspierają pracowników-żołnierzy oraz rozumieją istotę budowy WOT. W poprzedniej edycji tytuł "przyjaznego WOT" otrzymał prezes Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury Tomasz Kądziołka. Wyróżniono też trzynastu laureatów szczebla wojewódzkiego.

Konkurs "Pracodawca przyjazny WOT" jest częścią większego projektu pod tą samą nazwą. W jego ramach od ponad dwóch lat WOT podejmuje działania mające na celu kształtowanie pozytywnych relacji z pracodawcami. Formacja m.in. bierze udział w targach pracy oraz udostępnia bazę informacyjną dla pracodawców.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Pracodawcy wspierający pracowników-żołnierzy zostaną nagrodzeni

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA