Nietypowe firmowe jajeczko. Zajączek przynosi 100 zł premii i tydzień wolnego

Zatrudniająca 50 osób firma z Pińczowa w województwie świętokrzyskim, ma nietypową tradycję związaną z Wielkanocą - organizuje śniadanie wielkanocne, podczas którego pracownicy, którzy trafią na jajko na miękko, otrzymują bonusy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nietypowe firmowe jajeczko. Zajączek przynosi 100 zł premii i tydzień wolnego

PODZIEL SIĘ


Autor: Prima Aprilis

1 kwi 2015 13:55


Choć pracodawcy częściej decydują się na organizowanie dla swoich pracowników firmowych wigilijek, niż przysłowiowego "jajeczka", w tej firmie spotkanie z okazji Wielkanocy to tradycja. Nic dziwnego, w końcu KurzaStopa-Agro dostarcza na polski rynek miliony kurzych jaj rocznie.

- Wielkanoc to dla nas wyjątkowe święto. Zważywszy na to, czym się zajmujemy, odkąd istniejemy, co roku organizujemy dla naszych pracowników firmowe jajeczko. Spotykamy się tuż po świętach na wspólnym śniadaniu, na którym serwujemy jaja. Wśród nich jest 5 sztuk ugotowanych na miękko. Ci pracownicy, którzy na nie trafią, otrzymują od nas prezenty - opowiada Maja Strzecha, właścicielka firmy.

Tym prezentem, albo jak kto woli - zajączkiem, który przychodzi do pracowników jest premia w wysokości 100 zł i tydzień wolnego.

- Oprócz tego, jeszcze przed świętami, każdy z naszych pracowników otrzymuje kopę jaj od firmy. Organizujemy też konkursy dla dzieci pracowników na najładniejszą pisankę. W nagrodę - też jajka, ale... czekoladowe - mówi właścicielka firmy.

A wasi pracodawcy jakie mają dla was niespodzianki z okazji Wielkanocy? Dzielcie się z nami swoimi doświadczeniami, bo to, co opisaliśmy powyżej to tylko... Prima Aprilis.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.