PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Najważniejsza konferencja o rekrutacji i szkoleniu inżynierów. Zarejestruj się na Tech and Job

  • KDS
  • 22 wrz 2022 13:44

Ani pandemia, ani konflikt za naszą wschodnią granica nie wyhamowały polskiego przemysłu. Sektor mierzy się od lat z brakami kadrowymi. Jakich pracowników potrzebuje? Jakich kompetencji i nowych umiejętności będzie się wymagało od inżynierów w branżach przechodzących cyfrową transformację? O tym wszystkim będziemy rozmawiać podczas konferencji Tech and Job, która odbędzie się 5 października w Katowicach.

Najważniejsza konferencja o rekrutacji i szkoleniu inżynierów. Zarejestruj się na Tech and Job
O trendach i zjawiskach na rynku pracy skierowanym do inżynierów rozmawiać będziemy 5 października w trakcie konferencji Tech and Job (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • Transformacja cyfrowa, której jesteśmy świadkami, fala inwestycji infrastrukturalnych, spodziewane przyspieszenie transformacji sektora energii, rosnące nakłady na cyfryzację firm czy znaczenie logistyki - to wszystko powoduje, że popyt na inżynierów i specjalistów będzie rósł.
  • Jednak podobnie, jak gospodarka zmienia się na naszych oczach, tak samo zmieniają się wymagania i oczekiwania, jakie stawia się przed inżynierami. Poza wiedzą stricte branżową wymaga się coraz częściej umiejętności menedżerskich i zdolności interpersonalnych. 
  • O trendach i zjawiskach na rynku pracy skierowanym do inżynierów rozmawiać będziemy 5 października w trakcie konferencji Tech and Job, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Rejestracja na wydarzenie trwa. Kliknij w ten LINK i zgłoś swój udział.

Polski przemysł rozwija się w najlepsze. Do tego potrzebuje nowych ludzi. Jednak dziś nie wystarczy, by inżynierowie posiadali wyłącznie wiedzę techniczną z zakresu swojej branży. Wzrasta rola inteligencji emocjonalnej i kreatywnego myślenia, pierwsze skrzypce w zarządzaniu zespołem grają umiejętności miękkie. 

O tym, jak zmienia się rynek pracy specjalistów i inżynierów rozmawiać będziemy podczas konferencji Tech and Job. Wezmą w niej udział przedstawiciele czołowych pracodawców, specjaliści HR i naukowcy z renomowanych uczelni.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Chętni do zdobycia informacji o tym, jak zmienia się świat inżynierów powinni zarezerwować czas 5 października. O godz. 9 rozpocznie się debata "Zarządzanie i kompetencje", którą poprowadzi Rafał Kerger, redaktor naczelny portali WNP.pl, PulsHR.pl oraz PortalSamorzadowy.pl.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Najważniejsza konferencja o rekrutacji i szkoleniu inżynierów. Zarejestruj się na Tech and Job

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA