mBank z nową siedzibą w Łodzi. Tak wygląda biuro urządzone z myślą o pracownikach

Pracownicy mBanku w Łodzi  pracują już w jednym a nie w sześciu biurach. Nowa siedziba wspiera pracowników i ułatwia im współpracę.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

mBank z nową siedzibą w Łodzi. Tak wygląda biuro urządzone z myślą o pracownikach

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

12 sty 2018 15:17


  • mBank oficjalnie otworzył siedzibę w Nowym Centrum Łodzi.
  • Smartfon jest w niej nieodzowny – służy jako klucz wejściowy, pomaga zarezerwować salę czy odnaleźć miejsce spotkania.
  • Na pięciu rozległych piętrach pracuje ponad 2 tys. specjalistów, wcześniej rozproszonych w sześciu lokalizacjach w całym mieście.

Dotąd zatrudnieni w mBanku w Łodzi pracowali w sześciu różnych budynkach. Od teraz wszystkie jednostki zostały skonsolidowane w jednym miejscu, co ma usprawnić prace nad każdym projektem.

W nowej siedzibie banku pracuje ponad 2 tys. specjalistów, odpowiedzialnych przede wszystkim za biznes bankowości detalicznej. Budynek Przystanek mBank ma ponad 24 tys. metrów kwadratowych.

- Jesteśmy związani z Łodzią od 18 lat, a otwarcie Przystanku mBank bardzo ten związek umacnia – mówi Cezary Stypułkowski, prezes mBanku. - Wybór Nowego Centrum Łodzi był poniekąd oczywisty. Zdecydowała bliskość dworca kolejowego, co pozwala w nieco ponad godzinę dotrzeć do Warszawy, gdzie mieści się druga centrala banku - dodaje.

Ostateczna aranżacja wnętrza Przystanku mBank powstała na podstawie konsultacji z pracownikami oraz wniosków z przeprowadzonego pilotażu, w którym testowano najnowsze rozwiązania biurowe.

Ponadto, blisko 80-osobowa grupa ambasadorów nowej siedziby na bieżąco opiniowała elementy wyposażenia biura, rodzaje sal spotkań a nawet dostawców w kantynie. Dzięki temu w nowej siedzibie firmy, której nazwa została wybrana w głosowaniu wewnętrznym, każdy znajdzie miejsce do pracy uszyte na miarę swoich potrzeb.

Ostateczna aranżacja wnętrza Przystanku mBank powstała na podstawie konsultacji z pracownikami. (Fot. mat. pras.) Ostateczna aranżacja wnętrza Przystanku mBank powstała na podstawie konsultacji z pracownikami. (Fot. mat. pras.)

Praca nie tylko przy biurku

Biurka są nowoczesne, z regulowaną wysokością blatu dla tych, którzy wolą pracować na stojąco. Istnieją także specjalne pokoje cichej pracy. Pracownicy mogą również zabrać pociechę do biura i pracować z nią w specjalnie przygotowanym do tego pokoju. W budynku można zresztą pracować wszędzie – jest tam wiele puf, kanap czy improwizowanych przestrzeni do pracy.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.