PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Masz wyjątkowe biuro? Pochwal się nim i zgłoś się do konkursu Office Superstar

  • Justyna Koc
    jk
  • 20 lip 2017 14:46

Rozpoczął się konkurs Office Superstar, organizowany przez firmę doradczą CBRE, który ma na celu wyłonienie najlepszych aranżacji biurowych w Polsce.

Masz wyjątkowe biuro? Pochwal się nim i zgłoś się do konkursu Office Superstar
Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 sierpnia 2017 roku. (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Konkurs Office Superstar skierowany jest do firm i instytucji, które posiadają lub wynajmują własne biura, a ich aranżacja podkreśla kulturę organizacyjną oraz nastawienie do pracownika.

Organizacje mogą zgłaszać swoje biura w ramach 12 kategorii konkursowych m. in: na najlepszą przestrzeń konferencyjną, biuro coworkingowe, biuro innowacyjne czy najlepsze aranżacje biura w 6 wybranych branżach (w tym: prawniczej, technologicznej czy kreatywnej), na stronie www.officesuperstar.pl.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wraz z rozwojem biznesu zmianie uległo rozumienie pojęcia biura, które nie jest już definiowane tylko jako miejsce pracy z szeregiem zagraconych biurek w open space’ach. Obecnie przestrzeń biurowa to miejsce spotkań kilku pokoleń, które łączy na jednej powierzchni różne style pracy i przyzwyczajenia. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, przestronne sale konferencyjne dedykowane spotkaniom z klientami, miejsca pracy dla grup roboczych czy strefy nieformalnych spotkań, to cechy charakterystyczne dzisiejszych miejsc pracy. Ideą konkursu Office Superstar jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które identyfikują się z takim rozumieniem biura.

Wyboru laureatów dokona Kapituła Konkursowa, złożona z 12 ekspertów reprezentujących różne branże. Wśród nich jest m.in.: prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz, Natalia Hatalska - autorka „Trendbooka”, Radosław Gajda - autor vloga „Architecture is a good idea”, Ewa Andrzejewska - redaktor naczelna „Eurobuild CEE”.

Projekt organizowany jest przez firmę doradczą CBRE, a jego partnerami są Philips Lighting oraz grupa Nowy Styl. Zgłoszenia do konkursu trwają do 31 sierpnia 2017 roku.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Masz wyjątkowe biuro? Pochwal się nim i zgłoś się do konkursu Office Superstar

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA