Kto został nagrodzony przez Pracodawców RP?

Pracodawcy RP wręczyli w czwartek swoje doroczne nagrody - Konfederatki, przyznawane za zasługi dla rozwoju dialogu społecznego oraz za wkład w umacnianie ruchu pracodawców, krzewienie idei przedsiębiorczości i zasad wolnego rynku. Wśród nagrodzonych jest PAP.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kto został nagrodzony przez Pracodawców RP?

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

12 gru 2013 19:11


Jak uzasadnili Pracodawcy RP, Konfederatkę 2013 przyznano Polskiej Agencji Prasowej za "95 lat rzetelnego informowania Polaków o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i na świecie; za wzorową obiektywność i bezstronność przedstawianych materiałów; za świadomość odpowiedzialności za słowo". Nagrodę odebrała wiceprezes PAP Lidia Sobańska.

Wśród innych uhonorowanych Konfederatkami 2013 znaleźli się m.in.: członkowie zarządu Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, prezes należącego do grupy Tauron Południowego Koncernu Węglowego Kazimierz Grzechnik, prezes Huty Łabędy Zenon Górniak, Prezes Koksowni Przyjaźń i Kombinatu Koksochemicznego "Zabrze" Edward Szlęk czy Zakłady Azotowe Kędzierzyn z Grupy Azoty.

Podczas uroczystości wręczono także Konfederatki - Przyjaciel Pracodawcy - nagrody przyznawane osobom spoza środowiska przedsiębiorców, które wnoszą szczególny wkład w budowę prestiżu pracodawców oraz przyczyniają się do integracji i rozwoju środowiska.

Pracodawcy RP reprezentują 7,5 tys. firm, zatrudniających blisko 4 mln pracowników.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.