Kaufland zatrudnił zwyciężczynię MasterChefa

Zwyciężczyni drugiej edycji polskiej edycji MasterChefa - Beata Śniechowska- będzie gotowała w formule live streamingu, który będzie dostępny na stronie Kauflandu na Facebooku. Restauratorka i szefowa kuchni będzie także przygotowywać dla sieci przepisy w formie wideo oraz porady kulinarne.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Kaufland zatrudnił zwyciężczynię MasterChefa

Beata Śniechowska będzie wchodziła w interakcję z internautami. Podczas live streamingu, dostępnego na stronie Kauflandu na Facebooku, internauci będą mogli na bieżąco głosować, decydując o tym, w jaki sposób ma być przygotowywana potrawa.

Pierwszy pokaz gotowania na żywo przez Beatę Śniechowską będzie można oglądać w czwartek 24 maja o godzinie 20:00. W tym tygodniu Kaufland przeprowadził na swojej stronie na Facebooku ankietę, w której internauci zdecydowali, że laureatka MasterChefa przygotuje mięsnego burgera. Kolejny live streaming odbędzie się 7 czerwca.

Dodatkowo zwyciężczyni drugiej edycji polskiego MasterChefa będzie przygotowywać przepisy i porady kulinarne, które w formie video będzie można znaleźć na stronie internetowej www.kaufland.pl oraz kanałach sieci na Facebooku i YouTube’ie. Nowe odcinki cyklu „Przepis na dobry tydzień” będą emitowane co tydzień.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.