EY ma nowe biuro we Wrocławiu

EY Global Delivery Network Poland wynajął 2 111 metrów kwadratowych w biurowcu Bema Plaza we Wrocławiu. To pierwszy krok firmy do utworzenia w tym mieście globalnego centrum rozwoju IT.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

EY ma nowe biuro we Wrocławiu

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

8 lut 2016 11:38


Właściciela budynku, niemiecki fundusz inwestycyjny DEKA Immobilien, w tej transakcji, reprezentowała jako agent wyłączny firma Knight Frank. EY GDN Poland reprezentowany był przez grupę rynku nieruchomości EY.

- Budynek Bema Plaza od wielu lat cieszy się poważaniem wśród międzynarodowych korporacji. Swoje biura w tym budynku mają m.in.: Google, Nokia i UPS. Wszystkie te firmy to wieloletni najemcy. Cieszymy się, że do tego grona najemców dołączył EY, dla której to firmy biuro w budynku Bema Plaza będzie stanowiło siedzibę dla kolejnych pracowników istniejącego już EY Global Delivery Network Poland we Wrocławiu - komentuje Dorota Kościelniak, partner i dyrektor regionalna Knight Frank, kierująca wrocławskim oddziałem tej firmy.

Specjaliści EY GDN Poland z siedzibą w budynku Bema Plaza będą zajmowali się głównie działalnością związaną z branżą teleinformatyczną, co jest zgodne z ogłoszoną przez firmę w maju 2015 roku koncepcją utworzenia we Wrocławiu globalnego centrum rozwoju IT. Jednak plany rozwoju EY Global Delivery Network Poland są znacznie większe i obejmą inne usługi jak finanse i księgowość, HR, kreatywne usługi dla biznesu, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie projektami, zakupy oraz zarządzanie wiedzą.

Budynek Bema Plaza został oddany do użytku w 2009 roku. Jego powierzchnia całkowita wynosi 54 450 metrów kwadratowych, z czego 23 tys. metrów kwadratowych. przypada na powierzchnię biurową. Nieruchomością zarządza Knight Frank.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.