Dyrektorka szpitala chroni pracowników i krytykuje kampanię wyborczą

- Proszę nie prowadzić nieprzemyślanych akcji, które mogą powodować zagrożenie dla poczucia bezpieczeństwa pracowników - tymi słowami Grażyna Kuczera, dyrektor WSS nr 2 w Jastrzębiu Zdroju zaprotestowała wobec kampanii wyborczej jednej z partii.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dyrektorka szpitala chroni pracowników i krytykuje kampanię wyborczą

PODZIEL SIĘ


Autor: RynekZdrowia.pl

www.rynekzdrowia.pl

14 lis 2014 18:14


"Nawiązując do trwającej kampanii wyborczej oraz faktu, iż działania polityków podejmowane w ramach kampanii odbijają się negatywnie na szpitalu wzbudzając uzasadniony niepokój, nie tylko wśród pacjentów szpitala, ale przede wszystkim wśród pracowników jednostki, uznałam, że jako dyrektor jestem zobowiązana do zabrania głosu" - informuje serwis jasnet.pl, który opublikował oświadczenie dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2.

Czytaj też: Dwie minuty spóźnienia i płacisz 2,5 zł kary. Taki list otrzymali lekarze

"Moje olbrzymie zdziwienie wywołała treść zawarta w materiale przedwyborczym jednej z partii politycznych, która w obszarze służby zdrowia obiecuje chronić jakość usług szpitala poprzez sprzeciw wobec rzekomej nieodpowiedzialnej prywatyzacji" - dodaje dyrektor.

"Nie można się zgodzić na publikowanie haseł, które niepokojąco sugerują tak wielkie zmiany jak prywatyzacja. Wobec powyższego oświadczam, że nie tylko nieodpowiedzialnej prywatyzacji, ale żadnej innej w szpitalu nie prowadzę, a powyższy priorytet wskazany przez partię X, stanowi jedynie nie podparte faktami słowa" - zauważa szefowa szpitala.

Czytaj też: Założyli związek zawodowy "Solidarność" i od razu stracili pracę

Dodaje: "Proszę nie prowadzić nieprzemyślanych akcji, które mogą powodować zagrożenie dla poczucia bezpieczeństwa pracowników - fachowców w swoich dziedzinach, ludzi odpowiedzialnych".

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.