Deloitte ma nowe biuro. W jego aranżację włączyli się pracownicy

- Zmiana siedziby to dla nas nie tylko zmiana adresu. W centrum uwagi stawiamy potrzeby pracujących u nas osób, dlatego liczymy, że zmiana filozofii funkcjonowania biura, na którą się zdecydowaliśmy, wzmocni komunikację pomiędzy nimi, w tym również tę międzypokoleniową – mówi Marek Metrycki, prezes Deloitte w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Deloitte ma nowe biuro. W jego aranżację włączyli się pracownicy

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 lip 2016 16:02


Firma doradcza Deloitte wprowadziła się do nowo otwartego warszawskiego biurowca Q22. Wybrano go ze względu na prestiż budynku i jego dogodną lokalizację w centrum Warszawy, w pobliżu metra, Dworca Centralnego, jak również kluczowych linii komunikacyjnych, co jest istotne dla pracowników i klientów.

– Chcieliśmy stworzyć biuro na miarę XXI wieku, które podąża za zmianami technologicznymi i kulturowymi oraz gdzie nasza firma będzie mogła się dalej dynamicznie rozwijać – mówi Tomasz Kacprzak, dyrektor finansowy Deloitte.

Czytaj też: Wyborowa Pernod Ricard ma nowe biuro. Pracownicy mieli wpływ na jego wystrój

Deloitte zajmie w biurowcu Q22 łącznie 11 tys. metrów kwadratowych powierzchni na 10 piętrach. Z początkiem grudnia 2016 roku zajmie kolejne trzy piętra o powierzchni prawie 3 tys. metrów kwadratowych. Wiąże się to ze stałym rozwojem firmy, włączeniem nowych linii serwisowych do oferty firmy i zwiększonym zatrudnieniem. Łącznie polski oddział firmy zajmie w Q22 prawie 14 tys. metrów kwadratowych.

Nowe biuro Deloitte (Fot. Mat. pras.) Nowe biuro Deloitte (Fot. Mat. pras.)

- Zmiana siedziby to dla nas nie tylko zmiana adresu. W centrum uwagi stawiamy potrzeby pracujących u nas osób, dlatego liczymy, że zmiana filozofii funkcjonowania biura, na którą się zdecydowaliśmy, wzmocni komunikację pomiędzy nimi, w tym również tę międzypokoleniową. Dodatkowo pozwoli na efektywniejsze dzielenie się wiedzą. Nowa aranżacja powoduje, że częściej się widujemy i rozmawiamy ze sobą, a to już wzmacnia proces wymiany wiedzy i doświadczeń – mówi Marek Metrycki, prezes Deloitte w Polsce.

Biuro projektują pracownicy

- Chcieliśmy, aby nasze biuro odpowiadało na potrzeby pracowników. Do pracy w grupach dyskusyjnych i opiniujących pomysły na planowanie przestrzeni w nowym biurze zaprosiliśmy pracowników z różnych działów i z różnym doświadczeniem. Dodatkowo wszystkich zaprosiliśmy do współprojektowania biura i dzielenia się własnymi pomysłami na specjalnie w tym celu stworzonej wirtualnej platformie pomysłów – wskazuje Krzysztof Kwiecień, dyrektor HR w Deloitte w Polsce i Europie Środkowej.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.