Co cenimy u pracodawców?

Ostatnie dni przyniosły nam dwa rankingi jakości pracodawców. Wyniki są inne, ale na pewno pokazują, co najbardziej cenią pracownicy w swoich firmach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Co cenimy u pracodawców?

PODZIEL SIĘ


Autor: Damian Baran

22 mar 2013 16:00


KGHM Polska Miedź uzyskał tytuł najbardziej atrakcyjnego pracodawcy w Polsce w badaniu Randstad Award 2013. W pierwszej czwórce uplasowały się jeszcze trzy firmy z branży motoryzacyjnej. Kolejne miejsca zajęły - Toyota Motor Manufacturing Polska, Volkswagen Poznań i Mercedes-Benz Polska.

Szczegółowe wyniki możecie zobaczyć na wykresach. 

Randstad Award to największy międzynarodowy projekt badawczy dotyczący wizerunku pracodawców. W 18 krajach na całym świecie zbierane są opinie ponad 160 tys. respondentów o grupie największych pracodawców na danych rynkach.

W Polsce laureatów wybiera ponad 7 tys. osób (osoby w wieku 18-65 lat), którzy oceniają 150 największych pracodawców. Badanie odbyło się w październiku i listopadzie 2012 r. za pomocą ankiet online.

Z badania wynika, że pracownicy przy wyborze przyszłego pracodawcy kierują się przede wszystkim bezpieczeństwem zatrudnienia i stabilnością finansową firmy.

A tutaj piszemy o wczorajszym badaniu Great Place to Work pod patronatem PulsuHR

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.