PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Castorama łączy siły z Worksmile

W 2020 roku, znaczna część naszego życia przeniosła się do świata online. Wiele zmieniło się w funkcjonowaniu firm, a  pandemia postawiła nowe akcenty w świecie benefitów. Wraz z początkiem 2021 rok, nowy system kafeteryjny swoim pracownikom zaproponowała Castorama.

  • Karolina Markowska
    km
  • 5 lut 2021 10:23
Castorama łączy siły z Worksmile
Od początku 2021 roku Castorama rozpoczęła współpracę z Worksmile (fot. Shutterstock)
REKLAMA
  • Od początku 2021 roku Castorama rozpoczęła współpracę z Worksmile.
  • Szanujemy to i cieszymy się z tego, że nasi pracownicy są różni i mają różne potrzeby, dlatego już od kilku lat dajemy pracownikom wybór, dzięki któremu mogą realizować swoje indywidualne potrzeby w oparciu o nowoczesną platformę - wyjaśnia Ewa Załęska-Werłaty, kierownik ds. wynagrodzeń i benefitów w Castorama Polska.
  • Wśród oferowanych możliwości są między innymi ubezpieczenia, pakiety medyczne, usługi i produkty w formie voucherów lub zniżek.

Rzeczywistość w jakiej przychodzi nam funkcjonować od blisko roku mocno przewartościowała dotychczasowe potrzeby pracowników, rewolucjonizując rynek świadczeń pozapłacowych. Część znanych z nich straciło rację bytu, inne zyskały na wartości, pojawiły się też zupełnie nowe. 

Na taką formę docenienia i wsparcia budowy przynależności wśród pracowników postawiła Castorama, wdrażając wśród pracowników nową platformę kafeteryjną.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Platforma benefitowa na miarę potrzeb pracowników

Od początku 2021 roku Castorama rozpoczęła współpracę z Worksmile. Wdrożenie nowego rozwiązania poprzedziło kilka miesięcy wytężonej kooperacji obu zespołów oraz współpracy z poprzednim dostawcą, dzięki któremu przejście na nowe narzędzie jest bardzo płynne. Efektem współpracy z Worksmile jest platforma, która pozwala elektronicznie wnioskować o benefity oferowane przez pracodawcę oraz korzystać z bogatej oferty kafeterii. 

Nowym rozwiązaniem objętych zostało kilkanaście tysięcy pracowników zatrudnionych w ponad osiemdziesięciu sklepach w przeszło sześćdziesięciu miastach w Polsce.

Rozwiązanie nie tylko gromadzi w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje i dokumenty. Pełni również funkcje platformy komunikacyjnej, przypomina o ważnych terminach związanych z benefitami, motywuje do aktywności fizycznej i zachęca do dzielenia się osiągnięciami sportowymi oraz bada zadowolenie pracowników z oferty benefitowej poprzez ankiety.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Castorama łączy siły z Worksmile

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA