PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

BD z nową siedzibą Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu

BD (Becton, Dickinson and Company) - firma z sektora technologii medycznych, otworzyła nową siedzibę Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu, gdzie zatrudnia ponad 350 pracowników.

  • Justyna Koc
    jk
  • 26 maj 2017 18:43
BD z nową siedzibą Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu
Zlokalizowane w kompleksie Business Garden, nowo otwarte biuro o powierzchni 5600 metrów kwadratowych pozwoli na dalszy rozwój we Wrocławiu i zwiększanie zatrudnienia. (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

• Europejskie Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu odpowiada za wsparcie BD na Starym Kontynencie w zakresie obsługi klienta, usług finansowych i zarządzania projektami.

• W ciągu pięciu lat liczba pracowników wzrosła z 60 do ponad 350.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Europejskie Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu odpowiada za wsparcie BD na Starym Kontynencie w zakresie obsługi klienta, usług finansowych i zarządzania projektami. Dzięki działaniu wrocławskiego ośrodka, BD mogło poprawić wydajność operacyjną i rozwijać ofertę w Europie dla klientów zainteresowanych technologiami i usługami medycznymi spółki.

- Inwestycja w Centrum Usług Wspólnych BD we Wrocławiu udowadnia, jak ważne miejsce zajmuje stolica Dolnego Śląska w naszej globalnej strukturze. Utalentowani pracownicy, dobra infrastruktura i możliwość współpracy z ośrodkami badawczymi i akademickimi są głównymi czynnikami, które przyczyniły się do utworzenia europejskiego ośrodka we Wrocławiu. Jego sukcesy mają odzwierciedlenie w nieustannym rozwoju placówki – mówi Roland Goette, Executive Vice President BD w regionie EMEA.

W ciągu ostatnich pięciu lat (BD obecny jest we Wrocławiu od 2012 roku) liczba pracowników zatrudnionych w centrum wzrosła z 60 do ponad 350. Zlokalizowane w kompleksie Business Garden, nowo otwarte biuro o powierzchni 5600 metrów kwadratowych pozwoli na dalszy rozwój we Wrocławiu i zwiększanie zatrudnienia. BD wybiera na swoje biura nowoczesne obiekty umożliwiające tworzenie dla pracowników zdrowego środowiska pracy – będą mogli skorzystać m.in. z atrakcyjnych stref relaksu, czy sportowej sali do yogi.

Miejsce dla ludzi z pasją

- BD przyciąga pracowników, którzy chcą swoim wkładem przyczyniać się do tworzenia zdrowszego świata. W naszej firmie robimy to stale, pracując nad innowacyjnymi i skutecznymi rozwiązaniami medycznymi. Nowe biuro we Wrocławiu pozwala naszemu zespołowi realizować wyjątkową misję
w nowoczesnym i zdrowym środowisku pracy. Pracownicy doceniają możliwość pracy w branży dla słusznej sprawy, przy jednoczesnej szansie na rozwój zawodowy oparty o indywidualne zainteresowania. Jest to jeden z wyjątkowych atutów wielofunkcyjnego centrum usług wspólnych BD – mówi Sudheer Kaavil Valappil, dyrektor Centrum Usług Wspólnych BD we Wrocławiu.

BD zatrudnia ponad 50 tysięcy pracowników w 50 krajach. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania, które wspierają badania medyczne i genomiczne, zwiększają jakość i szybkość diagnozowania chorób zakaźnych i nowotworów, usprawniają zarządzanie leczeniem, zapobiegają rozprzestrzenianiu się zakażeń, dostarczają sprzęt do przeprowadzania procedur chirurgicznych i interwencyjnych i ułatwiają leczenie cukrzycy

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: BD z nową siedzibą Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA