Aterima wspiera różnorodność

– Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, dlatego też zdajemy sobie sprawę z istoty popierania tematu ważnego społecznie, jakim jest promocja różnorodności – mówi Wojciech Rzepka, członek zarządu agencji zatrudnienia Aterima.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Aterima wspiera różnorodność

PODZIEL SIĘ


Autor: JK

26 lis 2013 8:42


Agencja Zatrudnienia Aterima dołączyła do grona firm wspierających różnorodność. Podpisanie Karty Różnorodności wiąże się z zobowiązaniem do wprowadzenia zakazu dyskryminacji w miejscu pracy i prowadzenia edukacji antydyskryminacyjnej wśród wszystkich zatrudnionych.

Ci, którzy przystąpili do projektu zobligowali się również do promocji różnorodności wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa, upowszechniania zarządzania różnorodnością wśród partnerów biznesowych i społecznych, jak również stałego raportowania o podjętych działaniach.

- Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną, dlatego też zdajemy sobie sprawę z istoty popierania tematu ważnego społecznie, jakim jest promocja różnorodności - mówi Wojciech Rzepka.

- Wiemy, jak ważne jest stworzenie środowiska pracy, w którym pracownicy będą mieli szansę w pełni wykorzystywać swoje umiejętności, pracując na rzecz realizacji celów przedsiębiorstwa. Przykładamy dużą wagę do rozwoju umiejętności i kompetencji zatrudnionych. Samo podpisanie Karty Różnorodności jest dopełnieniem działań, które Aterima faktycznie prowadzi już od dawna - dodaje Rzepka.

Karta Różnorodności jest międzynarodową inicjatywą obejmującą takie kraje Unii Europejskiej jak: Polska, Francja, Hiszpania, Włochy, Austria, Niemcy, Szwecja, Belgia, Irlandia, Finlandia, Estonia oraz Luksemburg.

Patronat honorowy nad polską edycją akcji objął m.in. minister pracy i polityki społecznej, Władysław Kosiniak-Kamysz. Program koordynuje Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.