Apple, Ikea, Google, Givenchy. Oni stawiają na oryginalny design biurowych wnętrz

Sukces wymusza na firmach utrzymanie nienagannego wizerunku. Jak go osiągnąć? Stawiając na design wnętrz.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Apple, Ikea, Google, Givenchy. Oni stawiają na oryginalny design biurowych wnętrz

PODZIEL SIĘ


Autor: Propertydesign.pl

PropertyDesign.pl

9 lut 2016 10:25


Oto 10 znanych firm, które dbają o wizerunek poprzez ciekawy i niepowtarzalny design wnętrz.

Adidas

Biuro mieści się w kompleksie biurowym Business Garden Warszawa przy ul. Żwirki i Wigury. Wnętrza zaprojektowali architekci z pracowni Kreativa Radosława Skalskiego. Ich zadaniem było stworzenie przestrzeni sprzyjającej wymianie myśli, pracy zespołowej i kreatywności.

Architekci przewidzieli miejsca na nieformalne spotkania w małych grupach i oficjalne narady. Są przestrzenie do pracy cichej i rozmów telefonicznych, ale też tradycyjny open space. Prywatność zapewniają ścianki działowe w charakterystyczne, pionowe pasy. 

Allegro

Marcin Kościuch z Ultra Architects uważa, że przestrzeń biurowa przyszłości musi być pomyślana w taki sposób, by mogła się zmieniać wraz z rozwojem firmy, dostosowując się do nowych potrzeb i wymagań. Według takiego założenia powstało biuro dla Grupy Allegro w Poznaniu.

Apple

Kampus Apple powstaje w Cupertino w Kalifornii. Swoim kształtem przypomina statek kosmiczny. Bryłę tego niezwykłego budynku zaprojektowali architekci z pracowni Foster + Partners pod przewodnictwem sir Normana Fostera.

Sklep Apple przy Fifth Avenue w Nowym Jorku też stawia na design. Bernard Cywinski, amerykański architekt znany m.in. z projektu przebudowy Independence Mall szykując projekt placówki Apple postawił na prostotę. Wejście do sklepu to w rzeczywistości potężny sześcian, wykonany w całości ze szkła. Po zejściu na podziemne piętro klienci mogą zapoznać się z pełną ofertą firmy.

Jabłka Adama to nowy sklep na mapie Poznania ze sprzętem firmy Apple. Jego młodzi właściciele planowali zbudować świeży, ciekawy wizerunek swojego biznesu, dlatego do pomocy wybrali architektów z mode:lina, którzy stworzyli projekt aranżacji wnętrza sklepu.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

apple 2016-02-09 23:02:36

apple to najlepsza firma na calym swiecie