PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

3Soft z nową siedzibą. Dopasowali biuro do hybrydowego modelu pracy

  • jk
  • 6 wrz 2022 11:44

Katowicki dostawca rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji, zarządzania danymi oraz automatyzacji biznesu 3Soft działa już w nowej siedzibie. Biuro zostało dopasowane do hybrydowego modelu pracy, na który zdecydowała się spółka.

3Soft z nową siedzibą. Dopasowali biuro do hybrydowego modelu pracy
Przy projektowaniu wnętrz biura 3Soft uwzględniona została specyfika hybrydowego modelu pracy (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
  • Przy projektowaniu wnętrz biura 3Soft uwzględniona została specyfika hybrydowego modelu pracy.
  • Dla pracowników preferujących pracę w domu i okazjonalnie pojawiających się w biurze przygotowane zostały strefy co-workingowe. Znajdują się w nich współdzielone stanowiska pracy.
  • Zadbano o to, aby nowe przestrzenie, oprócz zapewnienia odpowiedniej liczby stanowisk pracy i komfortowych warunków do wykonywania obowiązków zawodowych, służyły też budowaniu relacji pomiędzy pracownikami.

Nowa siedziba 3Softu zajmuje dwa piętra w budynku biurowo-usługowym należącym do Holdimexu. Na blisko 1000 m2 powierzchni znajdują się zarówno tradycyjne pokoje biurowe, jak i sale konferencyjne, strefy co-workingowe, pokój do pracy w ciszy, sala spotkań one-2-one, pokój relaksu, dwie kuchnie oraz recepcja i pomieszczenia techniczne.

Biuro ma również taras o powierzchni 170 m2. Aranżacja przestrzeni biurowych uwzględnia różne style pracy i potrzeby pracowników.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z myślą o pracownikach

Przy projektowaniu wnętrz uwzględniona została specyfika hybrydowego modelu pracy. Duży nacisk położono na elastyczność i wielofunkcyjność przestrzeni. Zadbano o to, aby nowe przestrzenie, oprócz zapewnienia odpowiedniej liczby stanowisk pracy i komfortowych warunków do wykonywania obowiązków zawodowych, służyły też budowaniu relacji pomiędzy pracownikami.

Strefa relaksu (Fot. mat. pras.)
Strefa relaksu (Fot. mat. pras.)

Monika Wawoczny, szefowa HR w 3Sofcie uważa, że praca stacjonarna często pozwala budować lepsze relacje i sprzyja tworzeniu kultury organizacyjnej.

- Istotnym czynnikiem, który skłania część naszego zespołu do pracy w biurze, są ludzie. W czasie pracy zdalnej brakuje im atmosfery, jaka tu panuje, wspólnych posiłków czy spotkań przy kawie. Często w kuchni, dzięki pozornie przypadkowym rozmowom lub dodatkowym pytaniom osoby dołączającej do dyskusji, dochodziło do pojawienia się ciekawych rozwiązań projektowych. Praca z biura sprzyja oddzieleniu życia zawodowego od prywatnego. Wychodząc z budynku firmy łatwiej mentalnie

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: 3Soft z nową siedzibą. Dopasowali biuro do hybrydowego modelu pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • JK 2022-09-06 14:06:32

    wiem, nie znam się. Ale biura "open-space" to najgorsze, co można zaserwować pracownikom. Wieczny hałas, rozpraszacze... no ale to takie amerykanckie...

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA