Zarobki modelek: Lima, Bundchen, a może Rubik? Która prowadzi?

Według amerykańskiego magazynu "Forbes", na pierwszym miejscu w rankingu najlepiej zarabiających modelek świata znalazła się kolejny raz z rzędu Gisele Bundchen. W ciągu roku udało jej się wzbogacić o 44 mln dolarów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zarobki modelek: Lima, Bundchen, a może Rubik? Która prowadzi?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm/mat.pras.

4 paź 2015 13:27


Gisele Bundchen, z 44 mln dolarów, które zarobiła w ubiegłym roku, przegoniła swoje koleżanki zajmujące drugie miejsce w zestawieniu ponad czterokrotnie. Są to Adriana Lima oraz Cara Delevingne które zarobiły w ciągu ostatnich 12 miesięcy po około 9 mln dolarów. Trzecie miejsce na podium przypadło Doutzen Kroes, jej zarobki wyniosły 7,5 mln dolarów.

Tuż za podium

Czwarte miejsce w rankingu zajęła Natalia Vodianova, która w ciągu minionego roku zarobiła 7 mln dolarów. Piąte miejsce zajęły dwie modelki zarabiające 5,5 mln dolarów - Joan Smalles i Miranda Kerr. Natomiast zaraz za nimi znalazły się ich cztery koleżanki z rocznymi dochodami na poziomie 5 mln dolarów - Karlie, Kloss, Candice Swanepoel, Alessandra Ambrosio i Lara Stone.

Czytaj też: Rossmann: Piękne pracownice modelkami w firmowym kalendarzu

Siódma pozycja w zestawieniu tak samo przypadła czterem modelkom, zarabiającym tylko 0,5 mln dolarów mniej od koleżanek z poprzedniej pozycji. Są to: Daria Werbowy, Liu Wen, Kate Moss i Carolyn Murphy.

Polka też w zestawieniu

Zaraz za nimi jest Kendall Jenner, która zajęła ósmą pozycję. Na ostatnim miejscu naszego zestawienie z zarobkami równymi 3,5 mln dolarów znalazło się aż 5 modelek. Wśród nich już drugi rok z rzędu możemy zobaczyć Polkę – Anję Rubik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.