PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Zapewniają bezpieczeństwo najważniejszym osobom w państwie. Właśnie świętują

  • Autor: PAP/KDS
  • 12 cze 2022 21:22

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński złożył funkcjonariuszom Służby Ochrony Państwa serdeczne podziękowania w liście z okazji ich święta; zapewnił też, że podległe mu służby zawsze mogą liczyć na wsparcie ze strony państwa. SOP otrzyma 214 mln zł na sprzęt i wyposażenie.

Zapewniają bezpieczeństwo najważniejszym osobom w państwie. Właśnie świętują
Zapewniacie bezpieczeństwo najważniejszym osobom w państwie oraz przedstawicielom wielu instytucji - napisał Kamiński (fot. Twitter/SOP)
REKLAMA
  • Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński wystosował w niedzielę list z okazji święta Służby Ochrony Państwa (SOP).
  • SOP powołano w miejsce Biura Ochrony Rządu, a jej zadania nie ograniczają się tylko do działań ochronnych VIP-ów i najważniejszych obiektów.
  • SOP ma też zadania polegające na rozpoznawaniu i zapobieganiu przestępstwom m.in. przeciwko Polsce, życiu lub zdrowiu, bezpieczeństwu powszechnemu, bezpieczeństwu w komunikacji, porządkowi publicznemu.

Minister złożył funkcjonariuszkom i funkcjonariuszkom SOP "serdeczne podziękowania za ostatni rok wyjątkowej służby. Zapewniacie bezpieczeństwo najważniejszym osobom w państwie oraz przedstawicielom wielu instytucji. To niezwykle ważne i odpowiedzialne zadanie" - zaznaczono w liście.

"Dzięki Waszemu profesjonalizmowi czują się oni w Polsce bezpiecznie. Towarzyszycie także przedstawicielom polskich władz podczas zagranicznych wyjazdów. Pełnicie również służbę w naszych placówkach dyplomatycznych na całym świecie. Waszą godną postawą i zaangażowaniem budujecie wizerunek naszego państwa. Należą się Wam za to wyrazy szacunku i najwyższego uznania" - podkreślił minister w liście do pracowników SOP.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Zapewniają bezpieczeństwo najważniejszym osobom w państwie. Właśnie świętują

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA