W takim biurze chce się pracować

3 tys. mkw. dla 300 osób? Taką przestrzenią dysponują pracownicy Nordei w Łodzi. W Symetris Business Park uruchomiono właśnie nowe biuro tej firmy. Wdrożono w nim nową koncepcję organizacji przestrzeni, która polega na elastycznym dopasowaniu pomieszczeń do charakteru pracy i wymagań pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W takim biurze chce się pracować

PODZIEL SIĘ


Autor: Propertydesign.pl

PropertyDesign.pl

16 wrz 2016 11:43


- Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Zatrudniamy obecnie ponad 1 600 osób w Łodzi i Trójmieście, a Symetris Business Park jest naszą trzecią lokalizacją w Łodzi. Planując nową przestrzeń biurową szczególną uwagę zwróciliśmy na efektywność biur połączoną z komfortem dla naszych pracowników. Zastosowaliśmy unikalne w skali kraju rozwiązanie, gdzie pracownicy podczas warsztatów określali samodzielnie wymogi przestrzeni biurowej. Jednocześnie pomieszczenia zaprojektowane są zgodnie z koncepcją Nordea Unlimited, wypracowaną i wdrożoną w biurach w Skandynawii - mówi Mikołaj Ługowski, dyrektor Nordea Bank AB Oddział w Polsce.

Koncepcja Nordea Unlimited oparta jest na podejściu elastycznego wykorzystania miejsc pracy. W całym budynku dostępna jest sieć Wi-Fi. Pracownicy nie muszą przez osiem godzin pracować przy standardowym biurku, mogą wybrać dogodne dla siebie miejsce w zależności od zadań zaplanowanych w ciągu dnia.

Do dyspozycji mają sale konferencyjne, mniejsze pomieszczenia do pracy projektowej lub też wygodne fotele w strefach relaksacyjnych. Wszystkie meble są ergonomiczne, a standardowe biurka mają możliwość elektrycznej regulacji wysokości blatów. Dodatkowo każde z pięter wyposażone jest w nowoczesne automaty do parzenia kawy.

Więcej czytaj na propertydesign.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.