Szefowa Adecco i Cezary Pazura razem w kalendarzu

Anna Wicha, dyrektor generalna agencji Adecco wystąpiła wraz z Cezarym Pazurą w kalendarzu Businesswoman&life 2015, który został sprzedany na licytacji za 46 400 zł.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szefowa Adecco i Cezary Pazura razem w kalendarzu

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

29 sty 2015 17:56


Całkowity dochód z licytacji kalendarza został przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, które pomaga osieroconym dzieciom. Na jego planszach znalazły się znane kobiety ze świata biznesu oraz mężczyźni show-biznesu.

Wśród gwiazd byli między innymi znany z filmów Wojciecha Smarzowskiego aktor Marian Dziędziel, kucharz Karol Okrasa, członkowie kabaretu Ani Mru-Mru - Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołak i piosenkarz Mieczysław Szcześniak. Branżę HR reprezentowała Anna Wicha, dyrektor generalna Adecco Poland, która wystąpiła w parze z aktorem Cezarym Pazurą.

Czytaj też: Rossmann: Piękne pracownice modelkami w firmowym kalendarzu

- To prawdziwy zaszczyt móc uczestniczyć w takim projekcie – mówi Anna Wicha. – Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom tworząc dla nich formy zastępczej opieki zwane SOS Wioskami Dziecięcymi. Stowarzyszenie pomaga także rodzinom zagrożonym rozpadem oraz przygotowuje dzieci do samodzielnego życia - podkreśla szefowa Adecco.

Kalendarz jest dostępny w sieci salonów Empik w cenie 30 zł. Każda kwota pozyskana z zakupu kalendarza zostanie w całości przekazana na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.