×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Stracił pracę i zaczął się mścić. Usłyszał 15 zarzutów

  • Autor: PAP/aw
  • 31 sty 2023 8:05

41-latek nie pogodził się ze stratą pracy w warsztacie samochodowym. Postanowił utrudnić życie byłemu pracodawcy. Na negatywnych komentarzach zamieszczanych w sieci się nie skończyło. Mężczyzna włamał się do warsztatu, zniszczył stojące tam auta i ukradł sprzęt elektroniczny.

Stracił pracę i zaczął się mścić. Usłyszał 15 zarzutów
Podejrzany usłyszał łącznie 15 zarzutów karnych (fot.pixabay)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Rzeczniczka Komendy Rejonowej Warszawa IV nadkom. Marta Sulowska przekazała , że policjanci z warszawskiej Woli otrzymali zgłoszenie w sprawie włamania do warsztatu samochodowego. Według ich ustaleń zamaskowany mężczyzna przeskoczył przez ogrodzenie i włamał się do warsztatu.

Po włamaniu mężczyzna uszkodził nie tylko warsztat, ale i auta, które się tam znajdowały. "Większość z nich miała powybijane szyby, powyrywane lusterka, wgniecione podłokietniki, nawet został wylany olej w bagażniku, który uszkodził tapicerkę jednego z aut" - wyjaśniła nadkomisarz.

"Sprawca działał wyjątkowo perfidnie niszcząc wszystko, co miał pod ręką. W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że z warsztatu, jak i z aut został również skradziony sprzęt elektroniczny" - przekazała policjantka.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu przeprowadzili zabezpieczyli m.in. ślady kryminalistyczne oraz nagranie monitoringu. Sprawca był zamaskowany, istniało prawdopodobieństwo, że związek z tym zdarzeniem ma były pracownik warsztatu - podała.

"Zgromadzony materiał dowodowy tylko to potwierdził. Okazało się, że mężczyzna ma również związek z negatywnymi komentarzami, które wstawiał na temat warsztatu i żądał pieniędzy za ich usunięcie" - podkreśliła.

41-latek został zatrzymany w województwie świętokrzyskim. "W trakcie przeszukania pojazdu, który znajdował się na posesji, a następnie lokalu w Warszawie policjanci zabezpieczyli przedmioty pochodzące z włamania" - zaznaczyła.

"Mężczyzna został doprowadzony do wolskiej komendy. Po zgromadzeniu całości materiału dowodowego, podejrzany usłyszał łącznie 15 zarzutów karnych, dwa dotyczące kradzieży z włamaniem, dziewięć zarzutów uszkodzenia mienia, dwa kradzieży oraz zmuszania do określonego zachowania i ukrywania dokumentu" - dodała nadkomisarz.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Stracił pracę i zaczął się mścić. Usłyszał 15 zarzutów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA