Stefan Batory, twórca Booksy najbardziej kreatywnym człowiekiem w biznesie

• Redakcja branżowego magazynu "Brief" przygotowała po raz szósty zestawienie najbardziej kreatywnych osób w biznesie.
• Pierwsze miejsce zajął Stefan Batory, twórca systemu Booksy do zarządzania biznesem usługowym.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Stefan Batory, twórca Booksy najbardziej kreatywnym człowiekiem w biznesie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

8 mar 2016 15:52


Co roku w zestawieniu w zestawieniu najbardziej kreatywnych, pojawiają się osoby, które tworzą nową jakość w swojej dziedzinie, kreują trendy i znajdują nowe inspiracje w ugruntowanym obszarze.

W tegorocznym rankingu pierwszą pozycję zajął Stefan Batory. Doceniono jego trzy projekty: firmę software house eo Networks, koncept iTaxi, pozwalający na zamawianie taksówek przez dedykowaną aplikację na smartfonie oraz najmłodszy pomysł - Booksy, czyli pełny innowacyjny system do zarządzania biznesem usługowym.

Batory zaprojektował dwie aplikacje: jedną biznesową, pozwalającą na zarządzanie swoim salonem, nawet na odległość i bez recepcjonistki i drugą, dostępną zupełnie bezpłatnie dla klientów, którzy chcą z tych usług korzystać. To unikalne na skalę światową rozwiązanie. Klienci korzystający z Booksy mają też możliwość umawiania się przez strony internetowe i media społecznościowe.

W ciągu niecałych dwóch lat aplikacja Batorego zdobyła uznanie fryzjerów w Stanach Zjednoczonych i została z sukcesem wdrożona w Polsce i krajach angielskojęzycznych - Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii.

Dzisiaj Booksy funkcjonuje w ponad trzydziestu krajach świata, od niedawna także w Indiach i na Filipinach. W styczniu br. zakończył się proces tworzenia zespołów w Argentynie, Brazylii, RPA i Singapurze, a na koniec czerwca 2016 r. projekt zaistnieje na kolejnych sześciu perspektywicznych rynkach.

- To wyróżnienie to dla mnie kolejny dowód na to ze Booksy jest innowacyjnym projektem – mówi Stefan Batory. - To nie tylko pierwsza w Polsce aplikacja mobilna do umawiania wizyt z poziomu smartfona, ale przede wszystkim światowy lider, działający w 30 krajach. Cieszy mnie, że wyznaczamy trendy i wprowadzamy nową jakość obsługi klientów na rynku health&beauty nawet na tak konkurencyjnych rynkach jak USA, Singapur czy Wielka Brytania – dodaje twórca aplikacji.

Razem z laureatem redakcja magazynu "Brief" wyróżniła ogółem 50 osób. My przedstawiamy pierwszą dziesiątkę najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie:

1. Stefan Batory, Booksy, Itaxi

2. Tomasz Krajewski, prezes SkyCash

3. Mariusz Ciepły, współzałożyciel, prezes LiveChat Software

4. Kamila Sidor, założycielka Geek Girls Carrots

5. Krzysztof Klimczak, Marek Rogoziński, Jarosław Sygitowicz - założyciele ZenCard

6. Rafał Masny, Cezary Jóźwik, Robert Pasut, twórcy Abstrachuje, założyciele Abstrawear, współwłaściciele Klubu BAL

7. Kamil Stanuch, Kamil Burczyk, Mateusz Pluta, współzałożyciele KoalaMetrics

8. Bartek Kiszala, Paweł Niżnik, Uzi Shmilovici, założyciele Base

9. Anna i Robert Lewandowscy

10. Piotr Barszczewski, Krzysztof Cybulski, Krzysztof Goliński, Jakub Koźniewski, twórcy PanGeneratora

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.