Rafał Brzoska, twórca InPostu wydał książkę. O czym?

Integer.pl tworzył od zera, będąc na trzecim roku studiów. Był prezesem, handlowcem, kierowcą i roznosicielem ulotek w jednej osobie. Teraz jest jednym z najmłodszych milionerów w Polsce. O tym, jak wygląda biznes - twórca znanych na całym świecie paczkomatów InPost, Rafał Brzoska - opowiada w książce "Jutro w Nowym Jorku".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rafał Brzoska, twórca InPostu wydał książkę. O czym?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 lis 2015 12:01


- Ta książka nie powstała z powodów komercyjnych (całkowicie pro bono - nic z tego nie mam), ale wyłącznie w celu pokazania iż biznes, który na pierwszy rzut oka jest "piece of cake" - to codzienna walka w ramach wojny z otaczającym światem. To też trudne chwile i zwątpienie,a wreszcie bardzo często gorzki smak porażki - pisze na Facebooku Rafał Brzoska.

Fot. Facebook Fot. Facebook

W swojej książce - która jest zapisem rozmowy z dziennikarzem Pawłem Oksanowiczem, publikującym również na łamach PulsHR.pl (jego teksty znajdziecie m.in. tutaj) - podpowiada jak pokonać drogę na szczyt. Mówił też o tym w niejednej rozmowie z nami.

Czytajcie też: Prezesi książki piszą. 10 pozycji wartych przeczytania

- Moja recepta na sukces jest dosyć prosta. Wystarczy być ambitnym, pracowitym i konsekwentnym w działaniu oraz mieć dokładnie określony cel. Trzeba być fighterem. Moim zdaniem każdy, kto wie, czego chce i za wszelką cenę do tego dąży, ma szansę osiągnąć sukces. Nie udaje się tylko tym, którzy nie wierzą albo nie poświęcają temu celowi wystarczająco dużo czasu - wyjaśniał (cały wywiad czytajcie tutaj).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

5 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

podziwiany 2015-11-06 10:08:28

akurat w Polsce to mamy cała masę ekspertów i atorytetów ale niestety w wiekszosci to teoretycy albo ludzie którzy poukładali się na stołkach po komunie, Brzoska budzi respekt bo koles ze zwyklebo mieszkania na krakowie jako student doszedl do wyceny na poziomie 480 mln:D nie mówiac już o rozwijaniu biznesów na całym świecie

CyGa 2015-11-06 10:07:32

to widze teraz nowy podrecznik na kierunkach marketingowych

saje1 2015-11-06 10:05:58

troche jak taki polski steave jobs, to co ten człowiek nawymyslal to chyba się nawet w apple nie sniło