PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Prezes Ubera radził w sprawie seksu. Dyrektorzy chcą go wysłać na urlop

  • PTWP - PulsHR
    JP
  • 12 cze 2017 11:27

Do sieci wypłynął list, który Travis Kalanick z Ubera wysłał swoim pracownikom w 2013 r. Świętowali wtedy sukces start-upu. Ton listu jest co najmniej niefrasobliwy. Wobec narastających kontrowersji dyrektorzy firmy rozważają przymusowy, trzymiesięczny urlop dla swojego prezesa - podaje NY Times.

Prezes Ubera radził w sprawie seksu. Dyrektorzy chcą go wysłać na urlop
W mailu prezes Travis Kalanick wymienia listę rzeczy, które można będzie robić w trakcie w trakcie zabawy, a które są zakazane. (Fot.: Flickr, Edward Allen Lim)
REKLAMA

W 2013 r. 400 pracowników Ubera zostało zaproszonych do hotelu Florida’s Shore Club. Mieli świętować sukces firmy, której usługi wprowadzono właśnie do pięćdziesiątego miasta. Przed zabawą pracownicy dostali od prezesa wewnętrznego maila, którego tytuł brzmiał „PILNE, PILNE – PRZECZYTAJ TERAZ ALBO!!!!!”, a w treści dopisano „Lepiej przeczytaj albo skopię ci tyłek”.

W mailu prezes Travis Kalanick wymienia listę rzeczy, które można będzie robić w trakcie zabawy, a które są zakazane. Poruszono m.in. wyrzucanie kegów piwa z okien, narkotyki, zasady uprawiania seksu, a także zakaz kontaktu z prasą.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

„Macie się zaj***ście bawić! Świętujemy! Wszyscy na to zasłużyliśmy” – czytamy w liście opublikowanym po raz pierwszy przez portal recode.net. „Cieszcie się dobrą muzyką, DJ będzie także przy basenie. Poznajcie tak wielu kolegów z firmy, jak to możliwe”.

Prezes gratuluje pracownikom osiągnięcia kamienia milowego i zachęca do dobrej zabawy. Od gratulacji ciekawsza jest lista zakazów:

1) Żadne życie nie zacznie się ani nie zakończy o九 (九 oznacza 9; Kalaniack wyjaśnia, że chiński symbol ma wewnętrzne znaczenie dla Ubera i nie należy go omawiać na zewnątrz).

2) Nie mamy budżetu, żeby opłacać za kogoś kaucję w areszcie. Nie bądź tym gościem. #CLM (skrót od „career limiting move” – „ruch ograniczający karierę”)

3) Nie wyrzucaj kegów z wysokich budynków. O szczegóły zapytaj Ryana McKillena i Amosa Barreto.

4) Nie uprawiaj seksu ze współpracownikami, CHYBA ŻE a) zapytałeś o to tę osobę, a ona odpowiedziała entuzjastycznym „TAK! Chcę uprawiać z tobą seks!” ORAZ b) was dwoje (lub więcej) nie należy do tego samego łańcucha dowodzenia. Tak, to znaczy, że Travis ma celibat na imprezie. #CEOLife #FML (skrót od „f**k my life”)

5) Narkotyki i inne substancje nie będą tolerowane, chyba że masz odpowiednie pozwolenie od lekarza.

6) Za wymiotowanie w Shore Club grozi grzywna 200 dolarów. Shore Club dostarczy zdjęcia jako dowody.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Prezes Ubera radził w sprawie seksu. Dyrektorzy chcą go wysłać na urlop

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA