Praca dla odważnych. Poszukiwany intymny redaktor, który lubi jarać zioło

Amerykański serwis poszukuje dziennikarza, który miałby odpowiadać na pytania czytelników. Sęk w tym, że ludzie chcą wiedzieć więcej na temat... seksu i marihuany.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca dla odważnych. Poszukiwany intymny redaktor, który lubi jarać zioło

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

28 lis 2014 11:46


Portal The Cannabist szuka felietonisty, który będzie pisał o seksie, intymności, kwestiach płci i związkach pod wpływem... marihuany (serwis działa w Kolorado, w którym od stycznia 2014 roku marihuana jest legalna).

Czytaj też: 25 najdziwniejszych zawodów świata

Co będzie należeć do obowiązków nowego pracownika? Redaktor będzie pisał o swoich przeżyciach w sypialni oraz o produktach, które będzie testował. Dodatkowo będzie odpowiadał na pytania czytelników, jaki wpływ ma marihuana na życie intymne.

Aby dostać pracę w The Cannabist kandydat musi mieć ukończone 21 lat i doświadczenie dziennikarskie. Ponadto mile widziana będzie znajomość social media. Wymagana jest także gotowość do pisania artykułów o seksie i marihuanie pod swoim nazwiskiem.

Czytaj też: To on został trenerem łomżingu! Będzie zgarniał 10 tys. zł miesięcznie

Pracodawca nie chce od potencjalnych pracowników CV i listu motywacyjnego, lecz dwóch tekstów. Pierwszy zawierający 100 słów ma wyjaśnić, dlaczego nadaje się na stanowisko sekspublicysty. Drugi ma być tekstem do rubryki o seksie i relacjach intymnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.