Polscy menedżerowie biegną przez pustynię w Jordanii

W ramach zawodów 4Deserts, czterech menedżerów z Polski chce pokonać 1000 km po piasku i śniegu. Wczoraj wystartowali w Jordanii.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Polscy menedżerowie biegną przez pustynię w Jordanii

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

17 lut 2014 9:49


Jak informuje "Puls Biznesu", Daniel Lewczuk (CEO Executive Networks i współwłaściciel Goldenline.pl), Marcin Żuk (menedżer w Expanderze), Andrzej Gondka (członek zarządu polskiego oddziału Glenmark Pharma) i Marek Wikiera (prezes Laam Security z grupy Konsalnet) - pokonują właśnie biegiem 250 km piasków jordańskiej pustyni. W ciągu tygodnia mają dotrzeć do mety, którą jest miejscowość Petra w Jordanii.

- Do startu zainspirował mnie Kanadyjczyk Stefan Danis, który zaczął biegać na pustyni w 2009 r., gdy zdał sobie sprawę, że przechodzi już trzeci kryzys ekonomiczny w karierze zawodowej i po raz trzeci musiał masowo zwalniać pracowników. Menedżer nie może mieć wpływu na wszystko, ale na pewno może mieć wpływ na własny organizm - tu, jeśli postawi sobie cel, jego realizacja zależy tylko od własnej pracy i silnej woli - mówi dla "PB" Lewczuk.

Bieg nie jest łatwy - organizator zapewnia uczestnikom tylko wodę i namioty, całą resztę - w tym jedzenie - muszą zmieścić w ważącym 12 kg plecaku.

Po biegu w Jordanii menedżerowie będą mieli chwilę na złapanie oddechu. Na początku czerwca (w ramach zawodów 4Deserts) ruszy kolejna tygodniowa przeprawa - tym razem przez pustynię Gobi w Chinach, w październiku bieg przez najsuchszą na świecie chilijską Atakamę, a zaledwie miesiąc później - przez lodowe pustkowie Antarktydy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.