Nowy zawód - dziecięcy stylista

Już nie tylko dorośli korzystają z pomocy stylistów. Coraz częściej rodzice powierzają fachowcom skompletowanie garderoby swoich maluchów. To dla nich nie tylko oszczędność czasu, ale też gwarancja, że dziecko będzie ubrane w najmodniejsze ubrania sezonu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowy zawód - dziecięcy stylista

PODZIEL SIĘ


Autor: Newseria.pl

13 lis 2013 12:45


Fachowcy nie tylko pomagają rodzicom w zakupach, ale także wybierają gotowe zestawy ubrań dla maluchów. Tak dobierają garderobę, żeby dziecko miało gotowe komplety na każdą okazję.

– W tej chwili już kompletuję garderobę dla dwójki dzieci, dla pięcioletniego chłopczyka i dwunastoletniej dziewczynki. Zgłosił się do mnie ich tato z prośbą o pomoc, ponieważ organizuje zaręczyny i są to jakby ponowne zaręczyny i chce zrobić niespodziankę żonie, która bardzo zwraca uwagę na to jak dzieci chodzą ubrane. Natomiast on kompletnie nie ma pojęcia – Małgorzata Przyłęcka, stylistka.

Z pomocy fachowców korzystają także pary, które dopiero spodziewają się dziecka. W takich sytuacjach, styliści pomagają skompletować wyprawkę.

– Cena takiej usługi mniej więcej zaczyna się od pięćdziesięciu złotych wzwyż. Wzwyż, to zależy, co rodzice ode mnie oczekują. Czy oczekują, żebym z nimi robiła zakupy, żebym to zrobiła sama – wyjaśnia stylistka.

Coraz częściej, na zatrudnienie stylistów decydują się także sklepy z odzieżą dziecięcą. Dzięki temu rodzice mogą skorzystać z fachowej pomocy na miejscu, przy okazji zakupów. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.